EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Menzil, yolun kendisidir!

Bismillahirrahmânirrahîm
\r\nBu köşedeki ilk yazıma başlarken, öncelikle site yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum.

\r\n

Çok sayıda takipçisi olan bir sitede ve bunca kalem ve söz üstadının kalem oynattığı sektörde yazı yazma sorumluluğunu üstlenmenin kolay olmadığını biliyorum. Haddimizi ve sınırlarımızı bilerek biz de saygıdeğer siz okuyucularla yıllardır emek verdiğimiz, tecrübe edindiğimiz konularla ilgili olarak birikimimizi paylaşma gayreti içerisinde olacağız. Özelinde eğitim-öğretim alanı olmak üzere, sendikal değerlendirmeler, kamu çalışanlarının sorunları, talepleri ile ilgili görüş düşünce ve önerilerimizi sunacağız. Zaman zaman ülke gündemi, dünya gündemi ile ilgili konular da gündemimizde bulunacak. Ve tabiiki medeniyet değerlerimizin yeniden ihya ve inşası yolunda mikro/makro düzeydeki gayretlerimiz…

\r\n

Biraz kendimden bahsedeyim. 1972 Manisa/Merkez doğumluyum. Manisalı bir esnafın 4 oğlundan ikincisi. Öğrenim Hayatım; Manisa/Merkez Ali Rıza Çevik İlkokulu, Manisa İmam-Hatip Lisesi, Trakya Üniversitesi Edirne Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü, Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü İlköğretim ABD Yüksek Lisans.

\r\n

Manisa Merkez köylerinde İmam-Hatip olarak başladığım ilk memuriyet görevimden sonra, İstanbul/Zeytinburnu’nda sınıf öğretmenliği ve 2007 ortalarında Manisa Merkezde okul idareciliklerinden sonra 2010’dan itibaren sendikacılık. Aslen sendikacılık, öğretmenliğe başladığım ‘97’deki şubat soğuğu günlerinden itibaren başladı.

\r\n

Spor, hayatımda tae-Kwon-do ve masa tenisi olarak tecessüm etti. Radyo programcılığı ve tabiî ki şiir, denemeler…
\r\nAncak bir çok destansı hayatı modelleyen büyük dava adamlarının hayalleriydi düşlediğim. 5 yaşında rahmetli babamın tanıştırdığı ve teslim ettiği Kur’ân öğretmenim Arif Hocamla başlayan öğrenim hayatım hala devam etmekte.

\r\n

Sorgusal bir iç savaşın dışa vuran hengameleri değil kalemimizden dökülenler. Yazılarımda bazen kamu çalışanlarının sorunlarını, siyaseti, sendikal konuları, ülke ve dünya gündemimizle ilgili hususları, sanatı, güzellikleri, üzüntüyü, sevinci kısacası hayatı paylaşmaya çalışacağım. Belki de en çok eğitim-öğretimin ve eğitim çalışanlarının sorunlarının giderilmesini ele alacağız. Yazılarımda derinlemesine bir fikri savunabileceğim gibi; gündelik, sıradan bir olayı da anlatabilirim. Tabii ki bu yazılarımda kimi zaman övgüler alırken, kimi zamanda eleştiriler alacağım ve sizlerin olumlu tepkileri bana bir yön çizecek.

\r\n

Düştük yola, ne mutlu yolda olanlara!

\r\n

“Sahipsiz kalırsa bu öksüz yapı/Onu sürdürmeyen çırak utansın”

\r\n

Varlığımızla ve eylemlerimizle Yeni Türkiye’nin inşacıları olmayı hak edenlerden olabilme temennisiyle,

\r\n

Şimdilik sağlıcakla kalın.

\r\n

 

Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir.
www.ajansmanisa.com
info@ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Ajans Manisa