EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Yenişehir’e büyükşehir desteği

Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Yenişehir’e 230 milyon liralık yatırım yaptığını, normal şartlarda Yenişehir Belediyesinin bu hizmetleri 20 yılda yapamayacağını ifade etti.

Eklenme:22.08.2017 / 15:40          Güncelleme:22.08.2017 / 15:40
Bursa’nın Yenişehir ilçesine bağlı toplam 71 mahallede Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri devam ederken bugüne kadar yapılan yatırım miktarı 230 milyon lirayı buldu.
Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, “Bursa Büyükşehir Belediyemizin güç anlamında kadro ve ekipman anlamında da farklı olduğu bir gerçek, Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe’nin Yenişehir’de olduğu gibi 17 ilçede de yatırımları had safhada, bizde bu ilçelerden birisi olmamız nedeniyle ilçemizde oldukça güzel yatırımlara imza attı. Ben buradan kendilerine çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyesi’nin göreve geldiğimizden bugüne Yenişehir’e yapmış olduğu yatırım miktarı 230 milyon civarında. Bu bütçeyi değerlendirdiğimizde 20 yıllık geleceğimizin ipotek altına alınması söz konusudur" diye konuştu.
Çelik, "Büyükşehir belediyemiz tarafından ilçemize yapılan Terziler Barajı dışında farklı mahallelerimizdeki baraj ve göletlerde çalışmalar devam ediyor. Tarım ve Hayvancılık ayağı olarak yola çıktığımızda hayvancılığın gelişimine katkı sağlayacak olan güzel bir mezbahamızın projesini tamamladık. Proje firması projeleri teslim etti. Önümüzdeki günlerde ihaleye çıkılacak dedi" dedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir.
www.ajansmanisa.com
info@ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Ajans Manisa