EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Eğitim-Bir-Sen Sarıgöl’de üyeleriyle buluştu

Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sarıgöl İlçesine ziyarette bulundu.

Eklenme:23.10.2017 / 16:25          Güncelleme:23.10.2017 / 16:25
Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde okul ve kurulmarı ziyaret eden Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner ve yönetimi, kurum yöneticilerinin ve eğitim çalışanlarının taleplerini, sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi. Öğretmen odalarının ziyareti sırasında yapılan değerlendirme toplantılarında eğitim çalışanları beklenti ve sıkıntılarını ilettiler. Gerçekleştirilen ziyaretler sonrasında Eğitim-Bir-Sen Sarıgöl İlçe Yönetimi, Okul Temsilcileri ve Üyelerle gerçekleştirilen toplantıda konuşan Öner; “Bir şey keşfedildi. Örgütlenmek işin başı, örgütlendiğinizde bu iş biter. Bir isek bir kişiyi daha çekeceğiz. Biraz daha büyüyeceğiz. Onun için bereket ve heybeti büyütmemiz lazım. Yan yana girip, omuz omuza verip mücadele edeceğiz. Sizler bu ülkede çok şey değiştirdiğiniz ve daha değişecek çok şey var. Bunun yolu yan yana olmaktan geçiyor.”dedi. Teşkilatlanmanın evrensel düşünmeyi gerektirdiğine dikkat çeken Öner, “Siz olmasaydınız, Türkiye’nin köklerinden tevarüs etmiş bilinciniz olmasaydı biz emperyalizme karşı bu kadar güçlü bir söz söyleyemezdik. Varlığınızla, ilkeli duruşunuzla bu toprakların irfanıyla yoğrulmuş insan ve emek görüşünüzle, dünya insanlığına umut oluyorsunuz. Küçük hesapların değil, dava adamlığının gereğini bihakkın yerine getirerek, bu sefere güç veriyorsunuz" dedi.
Sarıgöl’de gerçekleştirdikleri ziyaretlerin ve görüşmelerin verimli geçtiğini söyleyen Öner, "Sarıgöl ziyaretimiz kapsamında okullarımızı ziyaret ederek üyelerimizle bir araya geldik. Sıkıntılarını, taleplerini ve çözüm önerilerini aldık. İlçe yönetimimiz ve kurum temsilcilerimizle bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunduk. Ziyaretimizde bizi en güzel şekilde ağırlayan İlçe Temsilcimiz Sayın Selçuk Erol başta olmak üzere ilçe yönetimimize, okul yöneticilerimize, okul temsilcilerimize ve üyelerimize tek tek teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eğitim-Bir-Sen Sarıgöl İlçe Temsilcisi Selçuk Erol; “Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanımız Mesut Öner ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sarıgöl İlçemizi ziyaret ettiler. Kurum ve okullarımızı ziyaret ederek eğitim çalışanlarının sorunlarını yerinde dinlediler. Ziyaretlerinden dolayı İl Başkanımız Mesut Öner ve Yönetim Kuruluna üyelerimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir. Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber