EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

İl Müdürü Alp, spor temsilcileri ile bir araya geldi

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, il spor dallarının federasyon temsilcileri ile bir araya geldi.

Eklenme:15.11.2017 / 10:09          Güncelleme:15.11.2017 / 10:09
Gençlik Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Spor Şube Müdürü Cemil Budak ve federasyon il temsilcileri katıldı.
Gerçekleşen toplantıda, 2017 yılının genel değerlendirilmesi ve 2018 yılında yapılması planlanan faaliyetler konusunda il temsilcileri ile tek tek dinlenilerek görüşleri alındı. Toplantıda açıklama yapan İl Müdürü Alp, “Geleceğimiz olan gençlerimizi daha çok spor aktivitelerine yönlendirirsek, onları zararlı alışkanlıklardan kurtarmış oluruz. Bunun için de siz değerle il temsilcilerimize büyük sorumluluk düşüyor. Ayrıca spor branşlarında başarı sağlamak için en büyük görevin yine il temsilcilerine düşüyor. Bu konuda biz il müdürlüğü olarak imkânlarımız doğrultusunda maddi ve manevi desteklemeye hazırız. Bizim için tüm spor branşları önemlidir, çünkü Ağrı’da tüm branşlarda başarının geleceğine inancımız her zaman olmuştur” dedi.
Tesisler hakkında da bilgiler veren Alp, “Bu yıl hizmete sunduğumuz 2 bin 500 seyirci spor salonumuzda sporcularımız çalışmalarına başladı. Tüm tesislerimiz gençlerimiz ve halkımızın hizmetindedir. Tesislerin dolu olması için il temsilcilerimizde öz verili çalışmalarını bekliyoruz. Kapımız il temsilcilerimize her zaman açıktır, ne sorun ve sıkıntınız varsa birlikte el ele vererek çözüm bulacağız” diye konuştu.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir.
www.ajansmanisa.com
info@ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Ajans Manisa