EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

“TechAnkara Yerli Tedarik ve İşbirliği Buluşmaları” çalışma alanını genişletiyor

Yenilikçi ürün sahipleri, ürün ve projelerini Türkiye’nin en büyük firmalarının tedarik sistemi “TechAnkara Yerli Tedarik ve İşbirliği Buluşmaları”na başvurarak dahil edebilecek.

Eklenme:15.11.2017 / 10:19          Güncelleme:15.11.2017 / 10:19
Sanayinin talep ve ihtiyaçlarına yenilikçi ve katma değeri yüksek yerli çözümler sunulmasını amaçlayan “TechAnkara Yerli Tedarik ve İşbirliği Buluşmaları”, çalışma alanını genişletiyor. Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi tarafından geliştirilen platform, yerli üreticinin üretim ve tedarik kapasitesini yeni yaklaşımlarla artırıyor. 2015 yılından bu yana gerçekleştirilen etkinlikler ile Ankara’da faaliyet gösteren ve üretim girdisi olarak önemli miktarda bilişim ve destek hizmetleri, malzeme, makine ve insan kaynağı satın alan veya ithal eden büyük şirketler ile kurumsal düzeyde iletişim süreçleri gerçekleştirilerek, tedarik potansiyeli arz eden girişimciler ile işbirliğine gitmeleri sağlanıyor. Açık tedarik talepleri Ankara Kalkınma Ajansının www.ankaraka.org.tr adresinden takip edilebiliyor.
Açık tedarik talepleri şöyle:
“Arçelik; yüzey kaplama, özellikle paslanmaz saca ’anti-finger’ ve plastiklere kuruma kolaylaştırıcı kaplama, sac şekillendirme, ürün kontrol kart geliştirme ve yazılım, Android ve web yazılım, plastik tasarım ve görünüş parçası üretimi ve plastik enjeksiyon alanlarındaki yenilikçi proje, ürün ve hizmetlerini sunmak isteyen firmaları bekliyor.”
Başvurular http://yerlitedarik.techankara.com adresinden alınıyor. İlk B2B görüşme ve sunum etkinliği, 24 Kasım’a kadar yapılacak başvurular için düzenlenecek. Ayrıca başvuruların alınması yıl içinde devam edecek, dönemler itibarıyla B2B görüşme ve sunum etkinlikleri planlanacak. Alınan başvurular Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi tarafından değerlendirilerek ilgili firmaya yönlendirilecek. Karşılıklı mutabık kalınması durumunda randevu ve ikili görüşme organizasyonu yapılacak ve başvuru sahibine iletilecek. Soru, görüş ve talepler için ydo@ankaraka.org.tr adresinden veya 0312 310 03 00 numaralı telefondan Yatırım Destek Ofisine ulaşılabilinecek.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir.
www.ajansmanisa.com
info@ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Ajans Manisa