EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

MİMER çözümün merkezi oldu

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 2017 yılı Ocak ayında hizmete sunulan Melikgazi İletişim Merkezinin (MİMER) son 10 ayda gerçekleştirdiği hizmet ve etkinlikle ile adeta çözümün adresi olduğunu söyledi.

Eklenme:15.11.2017 / 11:23          Güncelleme:15.11.2017 / 11:23
10 ayda; 59 bin talep değerlendirildi...
2017 yılının ilk 10 ayında birimlere gelen talep, işlem, bilgi alma, şikayet ve yönlendirme gibi çok başvuruyu ilgili birimler vasıta ise çözüme ulaştırdığını belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Bilgi İşlem Müdürümüz bünyesinde kurulan Melikgazi İletişim merkezi kısa sürede çok başarılı bir çalışmayı gerçekleştirdiği gibi bir çok belediye ve yerel yönetimlerce örnek alınmış, idarecileri tarafından gezilmiş ve çalışma yönetmeliği istenmiştir. Çünkü Melikgazi yaparsa iyisini yapar. Melikgazi İletişim merkezi 2017 yılında faaliyete geçmesine rağmen ilk on ayda 59 bin başvuru işlemi gerçekleştirerek, belediye birimlerin büyük bir hizmetini adeta tek başına sırtlanmıştır. En fazla başvuru 13.500 ile imar birimi olurken, 8.500 Çevre Koruma, 7.500 Ulaşım müdürlüklerine başvuruda olunmuş olup iş ve işlemler yerine getirilerek çözüm odaklı belediyecilik sergilenmiştir” dedi.
çözüm odaklı belediyecilik
Bilgi İşlem Müdürü Ufuk Tan Aslan’ın birim müdürlüğüne rakamlarla iletişim merkezi hakkında bir müdürlerine sunum gerçekleştirdiğini ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi İletişim Merkezine gelen vatandaşlara çay ikram edildiğini ve vatandaşların çaylarını yudumlarken iş ve işlemlerinin yerine getirildiğini sözlerine ekledi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir.
www.ajansmanisa.com
info@ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Ajans Manisa