EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Pozantı Belediyesi’nden sosyal giyim market

Adana’nın Pozantı İlçe Belediye Başkanı Mahmut Sami Baysal, “Beğen, giyin, al ve git” sloganıyla oluşturulan mağazada dar gelirli ailelerin ihtiyaçlarının ücretsiz karşılanacağını söyledi.

Eklenme:24.11.2017 / 13:53          Güncelleme:24.11.2017 / 13:53
Adana’nın Pozantı ilçesinde toplumsal yardımlaşma ve dayanışmayı pekiştirmek amacıyla Sosyal Giyim Market projesini hayata geçirildi. Hayırseverlerle ihtiyaç sahibi vatandaşlar arasında yardımlaşma ve dayanışma köprüsünü kuran Başkan Baysal, sosyal giyim marketin “Beğen, giyin, al ve git” sloganıyla dar gelirli ve yardıma muhtaç vatandaşlara ücretsiz hizmet vereceğini belirtti.
Baysal, sosyal belediyeciliğin gereği olarak planladıkları Sosyal Giyim Market projesi için Kaymakam Taner Tengir ile belediye meclis üyelerinin desteğini aldıktan sonra Pozantı Sosyal Gelişim ve Dayanışma Derneği’ni kurduklarını ve ilçe merkezindeki bir apartmanın zemin katını kiralayıp, mağazaya dönüştürdüklerini söyledi.
Başkan Baysal, Adana’daki giyim firmalarının kendilerine söz verdiği, çeşitli cins ve ölçülerdeki kıyafetlerin, kutular içeresinde gönderilmeye başlanması ile birlikte, büyük bir moral motivasyonu oluştuğunu, dernek gönüllülerinin her yaşa hitap edecek, çok çeşitli ürünleri raflara yerleştirdiğini, Pozantılı ihtiyaç sahiplerinin hizmetinde olacaklarını ifade etti. Baysal, “Sosyal Giyim Market projesi, Pozantı sevdalılarının destek ve emekleriyle ortaya çıktı. Bu hizmetimize katkı sağlayan hayırsever vatandaşlarımıza ve firmalarımıza şükranlarımızı sunuyorum. İnşallah bu destekler devam edecek ve ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” dedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir.
www.ajansmanisa.com
info@ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Ajans Manisa