EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Akil gençler Kudüs’e sahip çıktı

Akil Gençler Platformu Genel Başkanı Delil Ateş, Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Kudüs kararını şiddetle kınadıklarını belirtti.

Eklenme:07.12.2017 / 15:03          Güncelleme:07.12.2017 / 15:03
Genel Başkan Delil Ateş, Kudüs hakkında bir açıklama yaptı. Başkan Ateş, yaptığı açıklamada İsrail ve ABD’nin usulsüzlüklerine tepkisiz kalmayacaklarını belirterek, "Bugün ABD, aklımızla alay edercesine bizi kendi kansız buyruklarına itaat ettirmeye zorlamaktadır. Devlet olarak bile görmediğimiz haydut yuvası siyonist İsrail, terör barınağının bu usulsüz ve hukuksuzluğuna tepkisiz mi kalacağız? Zillete kapılmamızı bekleyenler bilsinler ki bu bekleyişleri beyhudedir. Bu bekleyişleri onların sonu olacaktır. Bizler hakikati rehber edinmiş, ölümü ölümle korkutmuş bir ümmetin evlatlarıyız. Bizler Ömer Bin Hattab’ın, Selahaddini Eyyubi El Kurdinin ve Yavuz Sultan Selim’in torunlarıyız. İnşallah Kudüs bizde kalacak ve ebediyen ezan sesi Beyt’ül Makdis’ten duyulacak. Akil etme emrini kendine rehber edinen Akil Gençler Platformumuz, bu konu da elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bizler yani milletin masumları tarafından organize olmuş akil gençler, her zaman hukuksuzluğun karşısındayız. Mazlum nerede olursa olsun oradayız. İlk kıblemizi de sahipsiz bırakmayacağız" diye konuştu.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir.
www.ajansmanisa.com
info@ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Ajans Manisa