EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Edebiyat ile insanlara hayvan sevgisi aşıladı

Yazdığı ilk kitabından elde ettiği geliri sokak hayvanlarına bağışlayan Nuray Farin Diner, takipçilerine ikinci bir kitap çıkaracağının müjdesini verdi.

Eklenme:14.12.2017 / 02:48          Güncelleme:14.12.2017 / 02:48

Başarılı yazar Nuray Farin Diner’in geçtiğimiz aylarda yazdığı ‘’Cennetin Havarisi’’ adlı kitabı çıktı. Kısa sürede yüzlerce edebiyatsevere ulaşan kitap, okuyucular tarafından büyük beğeni topladı. Sokak hayvanlarına destek olmak ve onların yaşamını kolaylaştırmayı hedefleyen Diner, kitaptan elde ettiği geliri sokak hayvanları için bağışladı. Çocukluk yıllarından bu yana çok sayıda sokak hayvanının yaşamlarını sürdürebilmesi için temel ihtiyaçlarını karşılayan Diner, onların yaşamını kolaylaştırmanın büyük bir mutluluk olduğunu belirtti. Ayrıca, insanların sokak hayvanları için hassas ve sağ duyulu olması gerektiğini de ifade etti.

Edebiyat sayesinde insanlara hayvan sevgisini aşılayan Diner, sözlerini şöyle sürdürdü:

’’Bizler duyarlı bireyler olarak sokakta yaşayan küçük dostlarımıza sahip çıkmalıyız. Onların yaşadığımız bu dünyanın bir parçası olduğunu ve can taşıdıklarını unutmamamız gerekiyor. Uzun yıllardır sokak hayvanları için birçok projede yer aldım ve şimdi onlar için kitap yazıyorum. Gerçekten benim için büyük bir mutluluk, her şey bir yana onlar bir yana. İlk başta sokak hayvanları için kitap yazacağımı söylediğimde çevremden çok olumlu mesajlar almıştım. İlk kitabımdan elde ettiğim geliri bağışladığımda, girdiğim bu yolun ne kadar doğru olduğunu farkettim.’’

Öte yandan, Diner okuyucularına ikinci bir kitap çıkaracağının da müjdesini verdi. Kitap hakkında herhangi bir bilgi vermeyen başarılı yazar, zamanı geldiğinde sosyal medyadan kitabın içeriği ve yayın tarihi hakkında paylaşım yapacağını belirtti.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir. Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber