EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Adatepe’de ilk tapu sevinci

Karabük Adatepe Kentsel Dönüşüm Projesinde, 5 sene süren planlama süreci sonrası yapımı tamamlanan ilk 56 dairenin tapuları hak sahiplerine verildi.

Eklenme:16.12.2017 / 15:47          Güncelleme:16.12.2017 / 15:47
Karabük’ün yerli firması Çebioğlu Grup tarafından yapımına başlanan 2 bin konut ve sosyal alanların yer alacağı 200 milyonluk dev kentsel dönüşüm projesi tüm hızıyla sürüyor. Çebioğlu Grup tarafından yapımına başlanan Karabük’ün dev kentsel dönüşümü olan ‘Rüya Şehir’ de Şubat ayında atılan temelin ardından hak sahiplerine tapuları Tapu Kadastro Müdürlüğünde telim edildi.
Çebioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çebi’nin de hazır bulunduğu tapu teslim töreninde tapularını alan hak sahiplerinin mutluluklarını gizleyemedi.
Çebi, gecekondu yapılaşmasının yoğun olduğu ve riskli binaların yer aldığı Adatepe mahallesinde kentin en modern yapılaşmasını sağlamak üzere kolları sıvadıklarını ve ilk etap 56 dairelik bloğu 9 ayda tamamladıklarını kaydetti.
İlk etapta hak sahibi 56 aileye tapularını teslim etmenin mutluluğunu da yaşadıklarını belirten Çebi, “ İlk etabımızda uzun süredir kirada oturan hak sahiplerinin dairelerini 9 ay gibi kısa sürede tamamlayarak tapularını teslim ettik. Şimdi ikinci etap için öngörülen 500 dairenin yapımına başlayacağız. 18. Madde uygulamasının kesinleşmesi ile hemen başlayıp 12 ayda tamamlayacağız. Adatepe Kentsel dönüşüm projesi tamamlandığında bu bölge kentin en modern ve çağdaş yüzü olacak” dedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir. Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber