EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Başkan Dürüst güven tazeledi

Edremit Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Aykut Dürüst yeniden göreve getirildi.

Eklenme:14.01.2018 / 16:04          Güncelleme:14.01.2018 / 16:04
504 üyesi bulunan Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası’nın genel kurulu Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kongreye 384 üye iştirak etti. Gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Mevcut yönetim kurulu başkanı Aykut Dürüst ve aday olan Ali Şenol Sözer, küsü konuşmaları yaptı. Sözer, “Ben 10 yıl bu odada başkanlık yaptım. Tekrar görev verirseniz her konuda sizlerin emrinde olacağım. Sizlerden destek istiyorum” dedi.
Aykut Dürüst ise, “4 yıl içerisinde yönetim kurulu arkadaşlarımla beraber zorluklar içinde görev yaptık. Odamız kendi imkanlarıyla bölgede ilk olarak KOSGEB kursu açtı. Üyelerimize iş imkanı sağladık. Akçay, Edremit, Altınoluk’ta Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüz ile hijyen kursları düzenledik. Mecburi olan bu belgeyi 700 çalışana ve üyelerimize takdim ettirdik. İlçe Tarım Müdürlüğümüz ile irtibat içinde, kasap üyelerimizin sorunlarına el attık ve çözdük. Ruhsatlarını alana kadar takip ettik. Daha bir çok hizmetimiz oldu. Gece gündüz üyelerimizin meselerini çözmek için uğraştık. Hizmet sınırımız çok geniş olduğu için odamıza hizmet aracı aldık. Bankalarla anlaşma sağlayarak kolay kredi imkanı sunduk. Bunlar bizim çıraklık dönemimize denk geldi ama yaptık. Eğer yeniden görev verirseniz daha iyisini, daha profesyonel biçimde yapacağımızdan emin olun” dedi.
Konuşmaların ardından, oda yönetimi mesleğinde 25 yılını doldurmuş olan üyelerine teşekkür plaketleri verdi.
Kapalı zarf usulü ile yapılan seçimde 384 üye oy kullanırken, 2 oy geçersiz sayıldı. Aday olan Ali Şenol Sözer 107 oy alırken, Aykut Dürüst 275 oy alarak üyelerinin güvenini tazeleyip yeniden başkan seçildi. 4 yıllık yeni bir görev sürecine giren Dürüst, konuşma yaparak üyelerine teşekkür etti.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir. Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber