EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

‘Bilge Baykuş’ seyircisiyle buluşuyor

Nazilli Belediyesi Tiyatro Grubu tarafından hazırlanan ‘Bilgi Baykuş’ isimli tiyatro oyunu 19 Ocak Cuma günü saat 14.00’de belediye tiyatro salonunda gösterime girecek.

Eklenme:18.01.2018 / 07:59          Güncelleme:18.01.2018 / 07:59
Nazilli Belediyesi Tiyatro Grubu tarafından hazırlanan Bilge Baykuş adlı çocuk oyunu 19 Ocak Cuma günü seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
2010 yılında kurulan Nazilli Belediyesi Tiyatro Grubu’nun karma 8 üyesi tarafından oyunu hazırladıklarını belirten Emekli Öğretmen Mukaddes Yüksel, “Çalışmalarımız yaklaşık 2 ay sürdü. Tiyatromuzun 3 grubu var. Bilge Baykuş oyuncularını üç grubun üyelerinden karma olarak seçtik. Öğrencilere karne hediyesi olarak hazırladık. Bizim için keyifli bir çalışma oldu. Tiyatromuza desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Haluk Alıcık’a, Kültür ve Sosyal işler Müdürümüz Fatih Demir’e desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Nazilli Belediyesi olarak sanata ve sanatçıya her zaman destek verdiklerini ve bundan sonra da verilen desteğin devam edeceğini vurgulayan Başkan Alıcık, tüm Nazilli halkını 19 Ocak Cuma günü üç seans olarak saat 14.00, 15.00 ve 16.00’da oynanacak Bilge Baykuş tiyatro oyununa davet etti.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber