EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Öğrencileri zirvedekilerle buluşuyor

Erzurum Teknik Üniversitesi, öğrencilerin mezuniyet sonrası iş hayatlarına katkı sağlamak amacıyla 3. Kariyer Zirvesini düzenledi.

Eklenme:23.02.2018 / 09:14          Güncelleme:23.02.2018 / 09:14
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi konferans salonunda yapılan açılış programına Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’nın yanı sıra çok sayıda akademisyen, öğrenci ve konuk katıldı.
Açılış konuşmalarının ardından moderatörlüğünü Rektör Prof. Dr Muammer Yaylalı’nın yaptığı “Değişen Dünyada Kariyer Trendleri” adlı panele Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik, Merkez Bankası Meclis Üyesi Sabri Orman, Gedik Üniversitesi Stratejik ve İdari Planlama Rektör Danışmanı Prof. Dr. Ahmet Kesik panelist olarak katıldı.
Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik yaptıkları konuşmada “Bizim sanayi kuruluşlarımızın birçoğu lisans alarak, yurtdışından teknoloji transfer ederek bir yerlere vardı. Artık Türkiye’nin teknoloji üretebilir, satabilir duruma gelmesi lazım. Bunun da yolu AR-GE’den, inovasyondan geçiyor.“ ifadelerini kullandı.
Erzurum Teknik Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra bölge üniversitelerinin öğrencilerine de açık olan ETÜ Kariyer Zirvesi etkinliği 23 Şubat Cuma gününe kadar 2 panel, 14 seminer programı, çeşitli atölye çalışmaları, kurum-kuruluş ve öğrenci buluşmaları ile devam edecek.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir. Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber