EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

TGF’den Zeytin Dalı Harekatı’na Destek

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun (TGF) 56. Başkanlar konseyi Toplantısı Osmaniye’de yapıldı. Toplantı için Osmaniye’ye gelen TGF üyelerinden oluşan bir otobüs dolusu heyet, Hatay7ın Hassa ilçesine giderek Mehmetçiğe ve görev yapan basın mensuplarına destek verdiler.

Eklenme:24.02.2018 / 00:50          Güncelleme:24.02.2018 / 00:50
Osmaniye’den otobüs ile Hassa ilçesine giden TGF Heyeti, toplanma noktasında görev yapan Mehmetçik ve basın mensupları ile buluştu. Burada bir açıklama yapan TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, “Federasyonumuzun 56. Başkanlar konseyi Toplantısı için Osmaniye’de bulunuyorduk. Ancak ülkemizin içinde bulunduğu durumu ve TSK’nın gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’na desek vermek için buruya geldik. Amacımız Mehmetçiğimize ve burada görev yapan basın mensubu meslektaşlarımıza destek vermektir. TGF olarak devletimizin Zeytin dalı Harekatı’nı sonuna kadar destekliyoruz. Bizler basın mensupları olarak devletimizin ve askerimizin her zaman yanındayız. Bu uğurda canımız da kanımız da vatanımıza feda olsun. Allah askerimizin yar ve yardımcısı olsun. Biz bu harekatın Afrin ile sınırlı kalmamasını, ülkemizi tehdit eden unsurların tamamen temizlenmesi için sonuna kadar bu harekatın devam ettirilmesini destekliyoruz” dedi.
Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin oluşturduğu sınıra yakın bölgedeki toplantı noktasında görev yapan askerler ve basın mensupları ile de kucaklaşan TGF Heyeti, onlara başarılar diledi.
Daha sonra Hassa Belediyesi’ni de ziyaret eden TGF Heyeti, Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel’den durum ile ilgili bilgi aldı. TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, ziyaretin anısına Demirel7e plaket takdim etti. Ziyaret için teşekkür eden Belediye başkanı Demirel de Karaca’ya belediyenin plaketini takdim etti.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir. Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber