EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, Türkiye’nin 1999 yılından sonra AK Parti ile değiştiğini söyledi.

Eklenme:24.02.2018 / 16:49          Güncelleme:24.02.2018 / 16:49
Kavakcı, AK Parti Karabük Kadın Kolları 5. Olağan Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, 28 Şubat sürecine nasıl gelindiğini, nasıl bahaneler üretilerek zemin hazırlandığını, PKK terör örgütünün bile birinci derece tehditten çıkartılıp onun yerine irticanın yerleştirildiğini anlattı.
AK Parti’yle Türkiye’nin değiştiğini kaydeden Kavakçı, "O vatandaşına, milletine tepeden bakan, onu kalıplara sokmak için baskı uygulayan, hayatına kıymet vermeyen, saygı göstermeyen, vatandaşın vatandaşa yaptığını, bize yapılanı kolaylıkla affeden ama kendine yapılanı asla affetmeyen devlet gitti, onun yerine milletine hizmet etmekten şeref duyan devlet anlayışı geldi. Bu devlet anlayışının kaderi AK Parti kaderiyle değişti. Ne değişti? İşte ’Muhtar bile olamaz’ denilen ve önü kesilmeye çalışılan lider Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’yi değiştirdi. Bizim bu sebeple şimdi Ne değişti? ’Dünya beşten büyüktür’ deyip o eski Türkiye geride kaldı. ’Dünya beşten büyüktür’ deyip, sadece bizleri değil, dünyadaki bütün mazlumları koruyan bir Cumhurbaşkanımız var. Bir genel başkanımız var. Sorumluluğumuz çok. Gençler sizlerin sorumluluğu daha çok. Bizler saçma sapan ayrımcılıklarla uğraşırken, sizler özgür bir Türkiye’de, saygı gören bir Türkiye’de büyüyorsunuz. Bizler uluslararası alanda hiçbir kıymetimiz yokken, sizler gören bir Türkiye’nin evlatlarısınız" dedi.
AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz ve partililerin katıldığı ve tek listeyle gidilen kongrede, Saime Günal Öksüzoğlu başkan seçildi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir. Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber