EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Serdar Akdoğan, Ticaret Odası başkanlığına yeniden aday

1 Nisan’da yapılacak seçimlerde yeniden aday olan Kuşadası Ticaret Odası(KUTO) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Yönetim Kurulu ve Meclis adına 2013-2018 Meclis dönemi ve geçmiş dönemlerde yapılan icraatları değerlendirdi. Akdoğan, ilk olarak Odada yapılan eğitimler hakkında değerlendirme yaptı ve bilgi verdi.

Eklenme:22.03.2018 / 08:31          Güncelleme:22.03.2018 / 08:31
-Her dönemde eğitime önem verdik
Kuşadası Ticaret Odası olarak eğitimlere çok önem verdiklerini belirten Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, 2013-2018 döneminde ve geçmiş dönemlerde Kuşadası Ticaret Odası’nda pek çok farklı konuda yapılan eğitimlerden binlerce kişinin yararlandığını ve eğitimlerin önemli bir kısmının sertifikalı olduğunu söyledi.
Akdoğan; kişisel ve sektörel eğitimlerimizin yanı sıra ilk yardım, iş sağlığı ve güvenliği, hijyen, proje yazma konularında sertifikalı eğitimler gerçekleştirdik. Uygulamalı girişimcilik eğitimlerimiz sonucunda, Kuşadası ekonomisi bilinçli girişimciler kazandı. Yönetici asistanlığı, personel yönetimi, motivasyon, etkin sunum teknikleri, stratejik planlama, beden dili, satış teknikleri Odamız bünyesinde verilen eğitim başlıklarından bazıları. Dedi ve 2009-2018 yılları arasında 183 konuda, toplam 2771 saat süren bu eğitimlerden 8795 kişinin yararlandığını belirtti.
-Sosyal medya eğitimlerimiz ile bir açığı kapattık
Kuşadası Ticaret Odası’nda son olarak devam eden sosyal medya eğitimleriyle Kuşadası bölgesinde bir açığı kapattıklarını vurgulayan Akdoğan; Sosyal medya günümüzde ticari olarak da büyük önem kazanmış durumda. Geleceğin sosyal medyada olduğundan yola çıkarak açtığımız ve 70 katılımcının yararlandığı sertifikalı ilk sosyal medya eğitimimiz büyük ilgi gördü ve çok verimli geçti.
Biz Ticaret Odası olarak sosyal medyaya çok önem veriyoruz ve aktif olarak da kullanıyoruz. Bu doğrultuda GEKA’ya yazdığımız ve kabul edilen proje kapsamında halen ikinci sosyal medya eğitimimiz Odamızda devam ediyor. Büyük talep gören sosyal medya eğitimlerimizi devam ettirmeyi düşünüyoruz” dedi.
Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan değerlendirmesinde, Oda bünyesinde eğitimlerin dışında pek çok konuda da konferans, panel ve bilgilendirme toplantıları yapıldığını ve bu toplantılardan Oda üyelerinin yanı sıra aileleri ve tüm Kuşadası halkının da yararlandığını dile getirdi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber