EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

AK Parti Melikgazi Kadın Kollarından Melikgazi Belediyesine ziyaret

AK Parti Melikgazi Kadın Kolları Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Rabia Çamdal ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Eklenme:17.04.2018 / 16:43          Güncelleme:17.04.2018 / 16:43
Melikgazi Belediyesi çalışmalarını yakından takip ettiklerini hatta birebir hizmet aldıklarını çünkü oturdukları mahallelerin belediye sınırları içerisinde bulunduğunu belirten AK Parti Melikgazi Kadın Kolları Başkanı Rabia Çamdal, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın şehrimize; özellikle hanımlara yönelik yapmış olduğu çalışma, etkinlik ve yatırımlar için hem teşekkür hem de tanışma ziyaretinde bulunduklarını söyledi.
Gelişmenin, kalkınmanın ve ekonomik gelişmenin temelinde bilgi toplumunun oluşturulması olduğunu belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, “Melikgazi Belediyesince her fırsatta ve her imkânda bayanlara yönelik hizmet, etkinlik ve yatırım yapmaktadır. Mel-Mek kurslarımız ile hanımlara yönelik dikiş, nakış, tel işçiliği, yemek yapımı, kuaförlük, çocuk bakımı, anne ve çocuk sağlığı gibi birçok branşta eğitim veriyoruz. Hanımlara yönelik 8 ayrı bölgede özel fitness spor salonları açtık. Oğlu ve eşi askerde olanlara düzenli olarak maaş ödüyoruz" dedi.
Yönetim Kurulu Üyelerinin bu ziyaretlerinden son derece mutlu olduğunu ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, her sivil toplum kuruluşu ile ortak çalışmaya açık olduklarını, sonuçta amacı hizmet olan her türlü yatırım ve etkinlikte yer alacaklarını ve katkı sağlayacaklarını sözlerine ekledi.
Ak Parti Melikgazi Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Rabia Çamdal ve Yönetim Kurulu Üyeleri İletişim Merkezi ile Fuaye Alanı gezdiler ve nikah törenine katılarak nikah şahidi oldular.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber