EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Biz ‘Bi’ Dünya Umut Topluğu Kars’a geliyor

Biz, ‘Bi’ Dünya Umut ’ topluluğu olarak üniversite öğrencilerinin oluşturduğu sosyal sorumluluk platformu üyeleri Kars’a geliyor.

Eklenme:24.04.2018 / 13:06          Güncelleme:24.04.2018 / 13:06
Grup, 26 Nisan, 1 Mayıs 2018 tarihlerinde Kars’ın Sarıkamış İlçesi’ne bağlı Karapınar İlk ve Orta Okulu’nda olacak.
5 gün boyunca 28 ‘Bi’ Dünya Umut gönüllüsü olarak orada Karapınar’da kalacak olan grup, burada bir takım etkinlikler yapacak.
Konuyla ilgili olarak ‘Bi’ Dünya Umut topluluğundan yapılan yazılı açıklamada, “Sarıkamış Karapınar’da Kütüphane kuracağız içerisine bin, bin 500 arası kitap götüreceğiz. Okulda anasınıfı, 1. sınıf dersliklerinde ve kapılar gibi çeşitli yerlerde iyileştirmeler; koridorlarımıza çeşitli faydalı süslemeler yapacağız. Tüm köy halkının davetli olacağı bir program düzenleyerek tiyatro, açık hava sineması gibi etkinliklerin yanında orada bulunma amacımızı anlatacağız. Misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda en önem verdiğimiz sınıf içi etkinliklerimizi daha önceki projelerimizin geri dönütlerine ve araştırmalarımıza göre geliştirip değiştirdik. Kardeşlerimizle birlikte bu etkinlikleri gerçekleştireceğiz. Ardından her projemizde olduğu gibi ’’gökyüzü boyama (color-up)’’ etkinliğimizi gerçekleştireceğiz” ifadelerine yer verildi.
Açıklamada, “Geleceği birlikte şekillendireceğimiz çocuklarımızla yapmış ve yapacak olduğumuz çalışmalarımızı daha çok kitleye duyurmak ve bu etki sayesinde misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda eğitimde fırsat eşitliği sağlayarak içindeki umudu dışarı çıkarmamış çocuk, gitmedik köy okulu kalmayana dek destekleriniz ile birlikte hareket etmek istiyoruz. 26 Nisan, 2 Mayıs tarihleri arasında Kars Sarıkamış Karapınar Köyü İlk ve Ortaokulu’nda olacağız” denildi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber