EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

DOĞUNUN VE BATININ HAÇLILARI, HEPSİ BİRDEN...

Terör eylemlerinde kuklaya, tetikçiye, teröriste değil, kuklacıya, emri verene ve amacına bakmak gerek.

\r\n

Türkiye'deki kitlesel hareketlerin ve siyasi suikastlerin kaynağı genelde dış mihraklardır. Küresel siyonist emperyalist şer odağı, üst akıl yani.

\r\n

Bugünkü olayla PKK, talimatı alarak taşeronluğunu yaptığı üst akıl adına yine sahnede.

\r\n

Türkiye'yi, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan üzerinden, "islamî teröre destek veren, kara para aklayan" bir tukaka devlet olarak göstererek, ümmetin umudu ve son kalesini itibarsızlaştırarak, parçalayarak, karıştırarak yok etmek istiyorlar. Diledikleri gibi yönettikleri, sömürdükleri Eski Türkiye'ye döndürmek istiyorlar.

\r\n

Bu arada Ruslar ve Küreselciler, Türkiye'ye yeni tezgahlar peşindeler. PKK, Cerablus'a saldırırken Türkiye'yi içeriden karıştırıp hedef saptırıyorlar. Soğuk savaş ve psikolojik harp konusunda Ruslar deneyimlidirlrr. Türkiye'nin hassas noktalarını biliyorlar. Kaşıyacaklarından eminim.

\r\n

Türkiye, içimizdeki hainler ve işbirlikçilerin tasallutuyla uğraşadursun, PKK, Rus hava desteği ile Fırat'ın batısına geçip Cerablus'u alarak Kürt koridoru oluşturmaya çalışıyor. Yani Suriye'de Akdeniz'e doğru bir kürt koridoru demek, enerji koridoru demektir. Yani Türkiye ile Kuzey Irak'ı bypass ederek, hem ekonomik olarak hem de politik olarak geleceğimizin, Büyük Türkiye'nin belini kırma anlamı taşır.

\r\n

Devletimiz bunu açıkça okuyor ve görüyor. Allah'ın izniyle şeytanların planlarını boşa çıkaracak bizim de planlarımız var. Hiç kimse ye'se düşmesin. Bağdat, Halep, Musul, Kerkük, Şam bizim eyaletlerimizdi, yakında yine bize bağlanacaklar. Bu hamasî bir cümle veya fantastik bir hayal değil, Varoluşsal bir gerçekliktir. Allah ömür verirse göreceğiz.

\r\n

Bu süreçte;
\r\ndünyalık menfaatlerinden önce ümmetin çıkarlarını önceleyenler,
\r\ndünyalık heva ve hevesler ile malın mülkün makamın paranın peşinde ömrünü tüketmeden, niyetleri samimice yalnız Allah'ın rızası olan ve İttihad-i İslam'dan yana olanlar,
\r\nadalet ve merhamet eksenli kadim medeniyetimizi yeniden inşa dan yana saf tutanlar, ter döken, emek verenler,
\r\ngerçek kazananlar olacak.

\r\n

Doğunun ve Batının Haçlıları birleştiler, her alanda aynı hedefe, Türkiye'ye hücum ediyor. Terör eylemleri ile algı eylemleri koordineli yürütülüyor. Özellikle sosyal medyada siber ajanlar her terör olayını, devlete yıkmak için çalışıyor. Küresel siber ajanlık faaliyetine şimdi bir de Rus siber ajanları eklendi. Artık bu çağda, sosyal medyada dünya devletleri siber ajanları ile "algı operasyonları" yapıyor. Türkiye'de bu konuda bir şeyler yapmalı.

\r\n

Devleti suçlu gösterme çabasında olanlar, küreselcilerin barkodlu beslemeleri, vatan hainleridir. Asla itibar etmeyin, Asla!...

\r\n

Ümmet, Anadolu insanı bir arada sımsıkı durursa, hiç kimse hiçbirşey yapamaz! Devletsizliğin ne olduğunu bilmeyenler Suriyelilerin, Iraklıların dramlarına baksınlar. Hangi partili, hangi düşünceden olursa olsun milletin her ferdi birbirine kenetlenmek zorunda.

Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir.
www.ajansmanisa.com
info@ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Ajans Manisa