EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

HDP Eş Genel Başkanı Buldan: ”24 Haziran’dan sonra işinizin, aşınızın, ekmeğinizin sahibi olacaksınız”

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "24 Haziran’dan sonra işinizin, aşınızın, ekmeğinizin sahibi olacaksınız. Başkalarına muhtaç olmayacaksınız, kendiniz üretecek kendiniz satacaksınız" dedi.

Eklenme:18.06.2018 / 23:17          Güncelleme:18.06.2018 / 23:17
Adana İstasyon Meydanı’nda partisinin düzenlediği mitingde konuşan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Budan, ”24 Haziran’da Adana halkının sandıklara giderek oyunu, iradesini Halkların Demokratik Partisi’nden yana yapacağını biliyorum” dedi. Buldan, "Bu ülkeye barışı, demokrasiyi, özgürlükleri, eşitliği hep birlikte getireceğiz. Onların talanına, israfına, sömürüsüne karşı Türkiye halkalarının, Türkiye toplumunun birlikte bir arada barış içerisinde ortak bir yaşamda buluşmasının olanaklarını ve koşullarını hep birlikte sağlayacağız, elde edeceğiz” dedi.
Buldan, şöyle devam etti:
“Bu ülkenin esnafına, işçisine, emekçisine, tarlada çalışan kadınına, kahvede oturan gencine söz veriyoruz. 24 Haziran’dan sonra işinizin, aşınızın, ekmeğinizin sahibi olacaksınız. Başkalarına muhtaç olmayacaksınız, kendiniz üretecek kendiniz satacaksınız. Bu ülkeyi bu hale getirenler, ekonomiyi, siyaseti, sorunları, toplumsal sorunları bu kadar çıkmazın içerisine sürükleyenler 24 Haziran tarihinde mutlaka derslerini alacaklar. Bu ders sandıklarda sorulacak, bu ders 24 Haziran’da sorulacak.”

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber