EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

İncirliova toplu konutla buluşuyor

İncirliova Belediye Başkanlığı ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ortak yürütülen çalışmalar kapsamında İncirliova toplu konutla buluşuyor.

Eklenme:21.06.2018 / 07:32          Güncelleme:21.06.2018 / 07:32
07 Ağustos 2018 Salı günü ihalesi gerçekleşecek olan proje kapsamında 215 toplu konut, cami, 2 adet iş yeri, park, alt yapı ve çevre düzenlenmesi yapılacak.
İncirliova İstiklal Mahallesi Kovalık mevkiinde 20 dönüm arazi üzerinde yapımı gerçekleşecek olan projeye 20 Eylül – 31 Ekim 2017 tarihleri arasında 310 aile Ziraat Bankası’na 4 bin TL ön talep ücretini yatırarak başvuruda bulunmuştu.

“Sözümüzü Yerine Getirdik”
Yaklaşık iki yıldır TOKİ ile koordineli bir şekilde çalıştıklarını dile getiren İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, söz konusu projenin ihale aşamasına gelmesinden dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi. Kale, şöyle konuştu; “Projemizin ihalesinin yapılması ve projenin bir an önce hayata geçirilmesi hususunda uzun zamandır beklemekteydik. Geçtiğimiz günlerde TOKİ ile yaptığımız görüşmelerde ihalemizin 07 Ağustos Salı günü gerçekleşeceğini bizlere bildirdiler. İhale aşaması tamamlanmasıyla birlikte en kısa zamanda konutlarımızın yapımı gerçekleşecektir. Alt gelir gurubuna yönelik yapılacak olan projemiz içerisinde 215 konut, cami, 2 adet iş yeri, park, alt yapı ve çevre düzenlenmesi yer almaktadır. Söz verdiğimiz gibi sözümüzü yerine getirdik. Konutlarımız vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun”

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber