EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Tapınakçılar...

İSLAM COĞRAFYALARINI MÜSLÜMANLARDAN TEMİZLEMEYE ÇALIŞAN TAPINAKÇILAR,
\r\nBAŞARAMAYACAKSINIZ!!!

\r\n

Kuzey Irak'ta, İngiliz, Amerikan, İzrael ve Alman ajanından bol başka bir şey yoktu. Şimdilerde hepsinin oralardan kaçmak zorunda kaldıklarını işitiyoruz.

\r\n

Bu coğrafya, Müslüman Türk ve Müslüman Kürtlerin asırlardır kader birliği yaptığı, birlikte ortak yaşadıkları ve kıyamete kadar da yaşayacakları bir islâm toprağıdır.

\r\n

Allah'ın izni ile, hiç kimsenin endişesi olmasın ki;
\r\nBaşika Peşmerge Eğitim Kampına, havanla saldıran ve 3 müslüman peşmergeyi şehid edip 4 askerimizi yaralayan küreselcilerin taşeronu DEAŞ, İslâm topraklarında yok edilecektir.

\r\n

Böyle ucuz oyunlarla Türk dış politikası değişmez. Aynı kararlılıkla devam edilecek. Asker sayımız da artırılacak!

\r\n

Hepimiz biliyoruz ki;
\r\nBaşika'ya yapılan saldırının arkasında Rusya ve İran var. Daeş bu işin taşeronu. Daeş, Işid, boko haram, el-kaide, şebbab vs ismine ne derseniz deyin, aslında öyle birşey yok,
\r\nİzrail, İngiltere ve ABD'nin tetikçileri var.
\r\nDiledikleri kritik zamanlarda kritik müdahaleler yapmaları için kullandıkları taşeronlar.

\r\n

Diyarbakırı yakıp yıkan, halkı hendeklerle perişan eden, kürt görünümlü ermenilerle, zerdüşt, ateşperest zihniyetin savunucusu ezidiler ve onların ağababaları iyi bilsinler ki;
\r\nMüslüman Diyarbakır halkı, yalnız değildir.

\r\n

Küreselcilerin bir diğer taşeronu olan hdpkk da iyi bilsin ki;
\r\nİblisin köpekleri olan eşkiyalarınızın, evlerine daldıkları kürt kadınlarına, kürt kızlarına musallat olup, dağdan inme militanlarla onları paylaşmaya çalışmalarına,
\r\nkürt kızlarını dağa kaçırıp tecavüz etmelerine,
\r\nKobani sokaklarında “Şehir Savaşı” eğitimi verdiğiniz militanlarınızı, Diyarbakır sokaklarına, Cizre sokaklarına, Nusaybin sokaklarına salarak, Putin'in, Esed'in, İran mollalarının destekleyip kışkırttığı adına 'halk direnişi' deyip sözüm ona ilan ettiğiniz 'öz yönetim'inize asla izin vermeyeceğiz.

\r\n

Bölge halkı da biz de çok iyi biliyoruz ki, bu teröristlerin önemli bir kısmı İran, Muhaberat, KGB vs. ajanı. “Öz Yönetim” projesi de “yerli” değil, “yabancı”. Putin’in, Esed’in, Putin’ci İran mollalarının intikam aracı.

\r\n

Hiç kuşkunuz olmasın;
\r\nLegal görünümlü uşaklar da, militanları da, ağababaları da tüm bu ihanetlerinin ve soysuzluklarının hesabını verecekler.

\r\n

Allah'ın izniyle Diyarbakır, İslam'ın şanlı bir şehri olarak İlelebet yaşayacaktır.

\r\n

Ayrıca şu da unutulmasın;
\r\nRecep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye, İslâm coğrafyasında 4 sünni başkenti (Bağdat [Irak], Şam [Suriye], Beyrut [Lübnan], San'a [Yemen]) entrika ve terörle ele geçirdiğini düşünen İran'ın 'şii hilali' projesini gerçekleştirmesine Biiznillah müsade etmeyecektir.

\r\n

Bugün bu topraklarda var olan savaş;
\r\nHak ile Batılın savaşıdır. Saflar iyice netleşti. Saflarımızı sık ve düzgün olsun tutmalıyız. İnşallah ZAFER yakındır ve ZAFER İSLÂMındır!

\r\n

Atalarımızın bize bıraktıkları emanetin farkındayız ve canımız pahasına koruyacağız. Kızıl Elma Mefkuresini Biiznillah gerçekleştirerek, İslamın Sancağını 6 kıtada dalgalandıracağız.
\r\n 

Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir.
www.ajansmanisa.com
info@ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Ajans Manisa