EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Beyşehir Belediyesinden Beyşehir’e yeni sportif yatırımlar

Konya’nın Beyşehir İlçe Belediyesinin ilçeye kazandırdığı sportif yatırımlar devam ediyor.

Eklenme:16.07.2018 / 15:03          Güncelleme:16.07.2018 / 15:03
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun yaptığı açıklamada, Beyşehir Belediyesi olarak dönemlerinde sportif yatırımların ilçeye kazandırılmasına büyük önem verdiklerini söyledi. Bu çerçevede ilçenin hem merkezini hem de dış mahallelerini çok amaçlı spor sahaları ile donattıklarını belirten Özaltun, belediye olarak 20 Temmuz’da 4 yeni sahanın yapımı işi için ihaleye çıkacaklarını söyledi. Özaltun, “İlçemize son 4 yıl içerisinde 40’ın üzerinde çok amaçlı spor sahası kazandırdık. Yeni sahaların yapımı için çalışmalarımız sürüyor. Bu çerçevede kurum olarak yeni bir ihaleye daha çıkıyoruz. Ardından yapılacak 4 çok amaçlı spor sahasının yeri merkez ve dış mahallelerimizdeki ihtiyacı göre zaman içerisinde belirlenecek” dedi.
Belediye Başkanı Özaltun, ilçe merkezinde yeni bir kapalı spor salonunun yapımı için de harekete geçtiklerini belirterek, “Selçuklu Belediyemizin de desteğiyle Beyşehir Belediyesi olarak ilçemizde basketbol, voleybol ve diğer bazı branşlarda müsabakaların oynanabileceği, tribünleri de olan bir kapalı spor salonunu inşa edebilmek için çalışma başlattık. 31 Temmuz’da ihalesi yapılacak. İhale sonunda işi üstlenecek firma 300 takvim gününde kapalı spor salonunun yapımını tamamlayacak. İlçemize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber