EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Altyapı koordinasyon toplantısı yapıldı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, belediye teknik personeli, doğalgaz, beton parke yol müteahhidi, telefon ve elektrik kurumu temsilcilerinin katılımı ile altyapı koordinasyon toplantısı yaptı.

Eklenme:20.07.2018 / 12:51          Güncelleme:20.07.2018 / 12:51
Toplantıya Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Enerji-Sa Başkent Yapım Yöneticisi Selahattin Özcan, Bartın Belediyesi ilgili daire müdürleri ve teknik personeli, doğalgaz şirketi yetkilileri ve beton parke yol yüklenici firma yetkilileri katıldı. Başkan Cemal Akın’ın makam odasında gerçekleşen toplantıda yapılacak olan altyapı çalışmaları hakkında istişarelerde bulunuldu.
Toplantı ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Cemal Akın,” 2012’de başlatılan doğalgaz çalışmaları kapsamında altyapı ve üstyapı ile ilgili köklü çalışmalara imza attık. Doğalgaz çalışmalarının tamamlandığı tüm noktaların altyapı ihtiyaçlarını karşılayarak üstyapısını yeninden düzenledik. Çalışmalar çerçevesinde 400 km’den fazla araç yolu, 600 km’den fazla kaldırım düzenlemesi yapıldı. 2018 yılı içinde de birçok noktada üstyapı çalışması gerçekleştireceğiz. Çalışmaların sağlıklı şekilde yürütülmesi için diğer kurumlar ve yüklenici firmalar ile birlikte hareket edeceğiz. Bu çalışmaların koordinasyonunu sağlamak için Altyapı Koordinasyon toplantısı gerçekleştirdik. Şehrimizin gelişip güzelleşmesi için emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber