EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Akın işçilerle toplantı yaptı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Belediyesi’nde çalışan işçilerle toplantı düzenledi. Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü binasında düzenlenen toplantıda Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin ve daire müdürleri de hazır bulundu.

Eklenme:20.07.2018 / 12:56          Güncelleme:20.07.2018 / 12:56
Toplantıda konuşma yapan Başkan Cemal Akın, ”Halkımızın teveccühüyle Belediye Başkanlığı görevine başladığımız günden bu güne kadar hep birlikte gece gündüz demeden, hafta sonu tatili, bayram demeden Bartın’ımız için canla başla çalıştık. Kırıp dökmeden, karşılıklı iyi niyet ve anlayış çerçevesinde çalışıp büyük bir dayanışma örneği sergileyerek hizmet verdik. İlimiz için büyük önem eden Bartın Irmağı’nın kanalizasyondan kurtulması, hava kirliliğinin önlenmesi ve alternatif su hattının ilimize kazandırılması gibi projeleri tamamladık. Yalı Sevgi Parkı, Gazhane Kültür Parkı, Bartın Belediyesi 140. Yıl Parkı, Karaçay Piknik Alanı, Kaynarca Spor ve Yaşam Parkı gibi birçok sosyal alanı ilimize kazandırdık. İlimizin tanıtımı açısından çok önemli olan Kent Müzesi projesini hayata geçirdik. Doğalgaz çalışmasıyla koordineli olarak başlatmış olduğumuz altyapı çalışmalarımız kapsamında ilimizde çok önemli çalışmalara imza attık. Hükümet Caddesi, Şadırvan Caddesi, Karakaş Caddesi, Hendekyanı Caddesi, Piryamcılar Caddesi, Kavaklı Caddesi, Davut Fırıncıoğlu Caddesi gibi birçok caddemizi yeniden düzenleyerek ilimize daha güzel bir görünüm kazandırdık. Daha önce vatandaşlarımızın geçmeye bile korktuğu yerlerden olan Yalı Bölgesi, Türbe Mevki, Belediye Bahçesi gibi karanlık alanları yerinden düzenleyerek vatandaşlarımızın güzel vakit geçirebilecekleri alanlar haline getirdik. Yapmış olduğumuz üstyapı çalışmalarımızla halkımıza çok daha iyi ulaşım imkânı sağladık. Göreve geldiğimiz tarihten itibaren 400 km. ’den fazla yol, 600 km.’den fazla kaldırım düzenledik. Bu yapmış olduğumuz çalışmalar Belediye Meclis Üyelerimiz, Belediye Başkan Yardımcılarımız, daire müdürlerimiz, memurlarımız ve siz değerli işçi kardeşlerimizin özverili çalışmalarıyla ortaya çıktı. Gerek sosyal haklarınızın, gerek çalıştığınız alanların fiziki şartlarının, gerekse de araç ve ekipmanlarınızın iyileştirilmesi için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Bildiğiniz gibi ilimiz her geçen gün büyümekte. Halkımıza hizmet etmek, vatandaşlarımızın daha iyi bir yaşam sürmelerine katkı sağlamak için aynı anlayışla çalışmalarımıza devam etmeliyiz” dedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber