EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Uncubozköy Mahallesi’ne yağmursuyu hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Uncubozköy Mahallesi’ndeki 5507 sokak ve çevresinde yağışlı havalarda meydana gelen taşkın sorununu ortadan kaldırmak için yağmursuyu hattı döşeme çalışmasına başladı.

Eklenme:10.08.2018 / 15:17          Güncelleme:10.08.2018 / 15:17
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yağışlı havalarda su taşkını ve birikintisi olmaması için altyapı çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı, Yunusemre ilçesine bağlı Uncubozköy Mahallesi’nde yaşayan Cevdet Cömert adlı vatandaşın talebi üzerine 5507. Sokakta yağmursuyu hattı döşeme çalışmasına başladı. Yağışlı havalarda su birikintisi ve taşkınları döşenen hat sayesinde ortadan kalkmış olacak. MASKİ Genel Müdürlüğünce mahallenin mağduriyetinin giderileceği içim memnun olduklarını belirten mahalle sakini Cevdet Cömert, “Yağışlı havalarda yağmursuları mahallemizde su birikintilerine ve taşkınlarına neden oluyordu. Bu durumu MASKİ’ye bildirdik. Sağ olsunlar derdimize çare olmak için hat döşeme çalışmasını başlattılar. Vatandaşların sorunlarına karşı ilgi ve alakalı oldukları için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber