EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

İşçilerden Başkan’a teşekkür yemeği

Afyonkarahisar’ın Dinar Belediyesinde çeşitli taşeron şirketlerde çalışmaktayken çıkan kanunla beraber belediye şirketine geçen işçiler, Başkan Saffet Acar’a teşekkür yemeği verdi.

Eklenme:10.08.2018 / 17:06          Güncelleme:10.08.2018 / 17:06
Dinar Belediyesinde çalışan 122 belediye şirketi işçisi Belediye Başkanı Saffet Acar’a teşekkür etmek amacıyla akşam yemeği düzenledi. İşçiler adına Dinar Belediye Başkanlığı makamında Başkan Acar’a çiçek taktimi yapan Dinar Belediye Personeli Vasfi Gültaş teşekkür etti. Belediye Başkanını makamında ziyaret eden işçiler daha sonra ise Santral Park’ta akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemek programında bir konuşma gerçekleştiren Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, şimdiye kadar işçilerle birlik ve beraberlik içerisinde çalışıldığını, bundan sonra da kadrolu olarak işçilerin çalışmalarını yürüteceklerini söyledi. Belediye çatısı altında çalışan personellerinin her zaman bir birinin yanında durması gerektiğini de kaydeden Başkan Acar, "Birlik ve beraberlik her zaman başarıyı getiriyor. Bizler çevre belediyeler arasında çok başarılı bir belediyeyiz. Kesinlikle başarı tek başına olmaz. Ben 3 kez Türkiye’de birincilik ödülü bir kez de dostluk ödülü aldım. Bizim amacımız bulunduğumuz bölgeye hizmet etmektir. Bu nedenle bütün vatandaşlarımızın hizmetkârıyız. Bu zaman içerisinde hiçbir zaman izin kullanmadım buna cumartesi ve pazar günleri de dâhil. Sizlerden bir ricam var. Lütfen işlerimizi daha özverili bir şekilde yapmanızdır” dedi. Belediye İş sendikası Afyonkarahisar Şube Başkanı Yücel Şahin ise, böyle bir ortamda bir araya geldikleri için çok mutlu olduğunu işçilere ve Belediye Başkanı Saffet Acar’a çok teşekkür ettiğini belirterek, “Bütün kadroya ve sendikaya geçen işçilerimize işlerinde başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından ise belediye şirket işçileri hep birlikte yemeklerini yediler.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber