EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

İstanbul Valisi Şahin yuvada kalan çocuklarla bayramlaştı

İstanbul Valisi Vasip Şahin ve eşi Şeyma Şahin, Yakacık Hatice Abbas Halim Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nda kalan çocukları ziyaret etti. Çocuklarla bayramlaşan Vali Şahin, “Gönül ister ki bütün çocuklarımız aileleriyle birlikte hayatlarını sürdürsünler ama zaman zaman bu tür yerlere de ihtiyaç oluyor" dedi.

Eklenme:21.08.2018 / 16:19          Güncelleme:21.08.2018 / 16:19
İstanbul Valisi Vasip Şahin ve eşi Şeyma Şahin Kurban Bayramı dolayısıyla Kartal’da bulunan Yakacık Hatice Abbas Halim Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nı ziyaret etti. Vali Şahin’i öğretmenler karşıladı. İçeride çocuklarla bayramlaşan Vali Şahin, ziyaret sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“Bütün vatandaşlarımızı destek vermeye çağırıyoruz”
“Bütün vatandaşlarımızı da buralara sahip olmaya, destek vermeye çağırıyoruz” diyen İstanbul Valisi Vasip Şahin,”Bugün evlatlarımızla burada yetiştirme yurdunda çocuklarımızla bayramlaştık. Az sonra da huzur evine geçip yaşlılarımızla da bayramlaşacağız. Kurban bayramı, Ramazan bayramı kültürel hayatımızda, dini hayatımızda çok ayrıcalıklı ve öneme sahip günlerdir. Bugünlerde yaşlılar, muhtaçlar, yetimler, huzur evleri ve yuvalarda kalan çocuklar özellikle ziyaret edilir. Ben burada kalan evlatlarımızın oldukça mutlu olduklarını devletin ve bağışçılarımızın destekleriyle hayata ciddi bir şekilde tutunduklarını memnuniyetle müşahede ettim. Gönül ister ki bütün çocuklarımız aileleriyle birlikte hayatlarını sürdürsünler ama zaman zaman bu tür yerlere de ihtiyaç oluyor. Bütün vatandaşlarımızı da buralara sahip olmaya, destek vermeye çağırıyoruz”dedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber