EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Şehitkamilli miniklerin eğitim hayatı başladı

Şehitkamil Belediyesi tarafından sağlanan eğitim imkanından faydalanan anasınıfı öğrencileri ders başı yaptı. Minikleri ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, onlarla yakından ilgilendi.

Eklenme:19.09.2018 / 15:28          Güncelleme:19.09.2018 / 15:28
Her yıl olduğu gibi 2018-2019 eğitim-öğretim yılında da eğitim alanındaki faaliyetlerini devam ettiren Şehitkamil Belediyesi, bu yıl da miniklerin en büyük destekçisi olacak. İlçenin farklı noktalarında Şehitkamil Belediyesi bünyesinde hizmet veren toplam 35 aile merkezlerindeki 70 anasınıfı şubesinde toplam bin 500 minik, eğitim hayatlarına başladı. Şehitkamil Belediyesi, yıl içerisinde anasınıfı öğrencilerinin tüm araç-gereç ve eğitim materyallerini ücretsiz olarak karşılayacak.
Eğitim ve öğretim yılının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum
Rabia Aile Merkezinde eğitim gören anasınıfı öğrencilerini ziyaret eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, miniklere çikolata ikram etti. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Fadıloğlu, ziyaret sonunda şu açıklamayı yaptı:
"2018-2019 eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah kazasız, belasız nitelikli bir eğitim alarak çocuklarımız bu yılı tamamlarlar. Şehitkamil Belediyesi olarak 35 aile merkezinde 70 sınıfta bin 500 çocuğumuza okul öncesi eğitim veriyoruz. Tabi bu eğitimleri yalnızca belediye imkanları ile değil, Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak çalışarak veriyoruz. Milli eğitim camiasına özellikle hocalarımızın görevlendirilmesi noktasında vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum. Fiziki şartları biz ortaya koyuyoruz, hocalarımız da Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından görevlendiriliyor. Kurumlar arası işbirliği çerçevesinde bu şekilde başlatmış olduğumuz faaliyeti devam ettiriyoruz. İlçemizde fiziki şartları müsait olan noktalarda okul öncesi eğitime katkı koymaya biz de gayret gösteriyoruz. 35 aile merkezimizi imkanlar dahilinde artırmaya gayret gösteriyoruz. Ben, bu vesileyle tekrar 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Şimdiden tüm çocuklarımıza yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum."

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber