EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Göztepe’de yol yapım ve onarım çalışmaları

Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol yapım ve onarım çalışmalarına Göztepe Mahallesi’nde devam ediyor

Eklenme:18.10.2018 / 14:10          Güncelleme:18.10.2018 / 14:10
Belirlenen program dahilinde çalışmalarına devam eden Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, son olarak Göztepe Mahallesi’nde 8 sokakta çalışma yürütüyor. Baruthane, Cihanhan, Çeşmealtı, Sözlü, Bademözü, Sipahi, Soyalp, Doğançam sokakta ‘aşınma asfalt ile yol’ ve ‘baskılı asfalt ile tretuvar yapımı’ çalışmaları yapan ekipler, Göztepe Mahallesi’nde çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını söyledi.
OEDAŞ’IN ÇALIŞMALARINI BİTİRMESİNİ BEKLİYORLAR
Osmangazi Elektik Dağıtım A.Ş (OEDAŞ) çalışma yaptığı sokaklarda da OEDAŞ’ın çalışmaları bittikten sonra çalışma yürüten ekipler, bu sokaklarda çalışmaların tamamlanması için OEDAŞ’ın çalışmalarının bitmesi gerektiğini söyledi. Çalışmaların tamamlanması için OEDAŞ’ın çalışmalarını bitirmesini beklediklerini kaydeden Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalar tamamlandığında Göztepe Mahallesi’ndeki üst yapı sorunlarının ortadan kalkacağını vurguladı.
Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Göztepe Mahallesi’ndeki çalışmalarını ilgi ile takip eden vatandaşlar, mahallelerinin üst yapı sorularını çözdüğü için Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’a teşekkür etti.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber