EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Başkan Alıcık, uç beylerini unutmadı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında, “Mahallelerimizin ve köylerimizin her türlü ihtiyacını tespit edip, hizmet sunma noktasında emeğini esirgemeyen, gerek milleti gerekse devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten uç beylerimize hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Eklenme:18.10.2018 / 19:40          Güncelleme:18.10.2018 / 19:40
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yaptığı açıklamada vatandaşların sorunlarının iletilmesi noktasında muhtarlara büyük görev ve sorumluluk düştüğünün belirterek ‘Muhtarlar uç beylerimizdir” dedi. Alıcık, “Kültürümüzün ve toplumsal yaşamımızın yapı taşlarından biri olan ve demokrasinin yereldeki en köklü örneğini temsil eden muhtarlarımız, görev yaptıkları mahallede veya köyde devletle halk arasında köprü vazifesini fedakarlık ve sabırla yürütmektedir. Mahalle ve köylerin sorunlarını çözüme kavuşturmakta, kamu bürokrasisinin en önemli çözüm ortağı olan muhtarlarımız, bu önemli işlevi nedeniyle bir yanıyla halkı diğer yanıyla da devleti temsil sorumluluğunu üstlenmiştir. Mahallelerimizin ve köylerimizin her türlü ihtiyacını tespit edip, hizmet sunma noktasında emeğini esirgemeyen, bizlerle mahallelerin gelişimi ve değişimi hususunda çözüm ortaklığı yapan, gerek milleti gerekse devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten uç beylerimize hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber