EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Alaplı Belediyesinden insan odaklı hizmet

Her alanda belediyeciliğin gereğini yapan Alaplı Belediyesi, halkı hizmetlerle buluşturmaya devam ediyor.

Eklenme:16.11.2018 / 15:27          Güncelleme:16.11.2018 / 15:27
Birçok alanda yaptığı yeniliklerle ilklere imza atan Alaplı Belediyesi, insan merkezli hizmetlerini sürdürüyor. Vatandaşların ortak kullanım alanlarından ibadethanelerin bakım, onarım ve çevre düzenlemesi çalışmalarını sürdüren Alaplı Belediyesi, bu kapsamda 4,5 yılda ilçe merkezi başta olmak üzere mahallerdeki camilerin altyapı ve çevre düzenlemelerini yaparak vatandaşların daha rahat ibadet yapmalarını sağlıyor.
Belediye Başkanı Nuri Tekin, göreve geldikleri ilk günden itibaren ilçe merkezi ve mahallelerdeki camilerin altyapı ve çevre düzenleme çalışmalarına büyük önem verdiklerini söyledi. Çağlayan cami ve Ulu camisinde çevre düzenleme çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Tekin, “Camiler sadece namaz kılınan yerler değildir. Cami toplanma yeridir. Allah’ın evidir. Camiler birlik ve beraberliğin pekiştirildiği yerlerdir. Alaplı Belediyesi olarak bu anlayışla camilerimizi ve çevrelerini güzelleştiriyoruz.Göreve başladığımızda en yoğun taleplerden biri olan camilerdeki çevre düzenleme çalışmalarına hız verdik. Alaplı’da bugüne kadar 4 camimizin avlu ve çevre düzenleme çalışması yaparak tamamladık. 2 camimizin çevre düzenleme çalışması devam ediyor. Parke ve kaldırım çalışmalarını ardından ışıklandırma çalışmaları yapılıyor. Yaptığımı çevre düzenlemeleri sayesinde camilerimiz namaz dışında da toplanma yeri haline geliyor.Vatandaşlarımız cami avlusunda dinlenerek boş vakitlerini geçirebiliyorlar. Belediye olarak Alaplı’yı geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz" dedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber