EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Kültür Sanat Etkinlikleri Yaprak Sayar konseri ile devam etti

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri Ziya Taşkent Konser Salonu’nda gerçekleştirilen Yaprak Sayar konseri ile devam etti.

Eklenme:19.12.2018 / 15:10          Güncelleme:19.12.2018 / 15:10
Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziğinin güzel eserlerinden seslendiren Yaprak Sayar, kendi eserlerinden de vatandaşlara güzel bir dinleti sundu. Konsere çok sayıda sanatseverin yanı sıra Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, Kültür ve Sanat Şube Müdürü Adem Turan katıldı. Program sonunda Yaprak Sayar’a çiçek takdim edildi.
Öte yandan Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri 20 Aralık Perşembe günü sergi ve söyleşi etkinlikleriyle devam edecek. Ofis Sanat Merkezi’nin ev sahipliği yapacağı etkinliklerin ilkinde Sanatçı Ömer Faruk Dere’nin ‘Derin Dalgalar’ isimli Hat-Kaligrafi-Ebru sergisinin açılışı gerçekleştirilecek. Serginin açılışı saat 18.00’da yapılacak. Günün diğer buluşmasında ise ‘Kitaba Dokunmak Kitabın Dokunduğu İnsan’ söyleşisi Prof. Dr. Mustafa Özel’in katılımıyla 19.00’da başlayacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada etkinliklere tüm kültür sanat dostları davet edildi.
(BCT-Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri 20 Aralık Perşembe günü sergi ve söyleşi etkinlikleriyle devam edecek.
Ofis Sanat Merkezi’nin ev sahipliği yapacağı etkinliklerin ilkinde Sanatçı Ömer Faruk Dere’nin ‘Derin Dalgalar’ isimli Hat-Kaligrafi-Ebru sergisinin açılışı gerçekleştirilecek. Serginin açılışı saat 18.00’da yapılacak. Günün diğer buluşmasında ise ‘Kitaba Dokunmak Kitabın Dokunduğu İnsan’ söyleşisi Prof. Dr. Mustafa Özel’in katılımıyla 19.00’da başlayacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada etkinliklere tüm kültür sanat dostları davet edildi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber