EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Aydın Ülkü Ocakları ve Kültür Vakfı başkanlığına Tayfun Şan atandı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş, Ülkü Ocakları Aydın il başkanlığına Tayfun Şanın atandığını söyledi

Eklenme:12.02.2019 / 08:55          Güncelleme:12.02.2019 / 08:55

AYDIN (AA) - Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş, Ülkü Ocakları Aydın il başkanlığına Tayfun Şanın atandığını söyledi.

Ateş, geldiği Aydında, MHP il başkanı Burak Pehlivanı ziyaret etti.

Ziyaretinin ardından Ülkü Ocakları ve Kültür Vakfı Aydın İl Başkanlığının açılışına katılan Ateş, burada yaptığı konuşmada, başkanlığın bazı nedenlerden dolayı geçen yıl kapatıldığını anımsattı. Vakfı tekrar faaliyete geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Ateş, başkanlığına da genel merkezin kararıyla Şanın atandığını belirtti.

Davanın önemine işaret eden Ateş, şöyle konuştu:

Bir ocağımız Türkiyenin neresinde olursa olsun, farklı bir kaynaktan, farklı bir mecradan besleniyorsaada bizim ocağımız olmasına gerek yoktur. O sebeple bugün içinizden bir arkadaşınızı buraya ocak başkanı olarak vazifelendiriyoruz. Hizayı sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeliden alacak. Benadan alıyorum, o arkadaşlarım da sayın genel başkanımdan, benden alacak. Farklı kaynaklardan beslenmeyecekler. Sizler hepiniz bu kutsal ocaktan yetişmiş kardeşlerimsiniz.

Bir adam ömrünün 40 senesini bu davaya vermiş olabilir. Ama ondan sonra gidip, başka yerlerin adamı olup bu davaya ihanet etmişse, ona buralarda hiçbir şekilde bırakın hürmet etmeyi, kapımızın önünden geçirmeyeceksiniz. Bu ocağa sokmayacaksınız. Burada yapacağınız hata hak yolu, Allah yolu, hakikat yoluna ihanettir. O yüzden davaya sahip çıkacaksınız, davanın bayrağını en yukarıda tutacaksınız.


Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber