EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Turkcell Teknoloji Buluşmaları İzmir’den başladı

Turkcell tarafından 2019da Türkiyenin farklı illerinde de gerçekleştirilmesi hedeflenen teknoloji buluşmaları İzmirden başladı

Eklenme:12.02.2019 / 09:25          Güncelleme:12.02.2019 / 09:25

İZMİR (AA) - Turkcell tarafından 2019da Türkiyenin farklı illerinde de gerçekleştirilmesi hedeflenen teknoloji buluşmaları İzmirden başladı.

Konakta bir otelde düzenlen etkinlikte Turkcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş, dünyanın yaşadığı dijital dönüşüm hakkında sunum yaptı.

Sunumda, Türkiyenin teknolojiye bakışına katkı sağlamak ve teknolojiye yönelmesine öncülük etmek amacıyla 9 yıldır İstanbulda iş dünyasını Turkcell Teknoloji Zirvesinde buluşturduklarını aktaran Yiş, şunları kaydetti:

Bugüne kadar 950 konuşmacı, 50 bin bireysel katılımcı, yine yaklaşık 500 bin internet canlı yayın izleyicisini buluşturduk. Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell olarak 25. yılımızda şimdi de bu kapsamlıganizasyonu Türkiyenin farklı bölgelerindeki şirketlerimizle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Turkcell Teknoloji Buluşmalarıyla şirketlerimizin yoğun faaliyet gösterdiği illerdeki temsilcileriyle bir araya gelmeyi, birebir onların ağzından ihtiyaçlarını, beklentilerini dinlemeyi hedefledik. Bu tip buluşmaların karşılıklı etkileşimin yanı sıra şirketlerimizin dijital hale gelmesi, uluslararası alanda rekabet güçlerinitaya çıkarması açısından da büyük önem taşıdığına yürekten inanıyoruz. Bu vesileyle İzmir’de Ege bölgesinden gelen şirketlerle buluşmaktan dolayı mutluyuz.

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener de dijital dönüşüme ayak uydurmanın zorunluluk olduğunu vurguladı.

Dijitalleşmenin hem maddi hem de manevi kazanç sağladığını ifade eden Özgener, 25 yıl önce bu yolculuğa başlayan Turkcell bugün dünyanın ilk dijital operatörü unvanıyla ülkemizin insanına ve ekonomisine dijital dönüşüm serüveninde katkı sağlamaya devam ediyor. Bugün Türkiye’de mobil abone sayısı 80,6 milyona ulaştı. Penetrasyon yüzde 99,8 oldu. Bu rakamlara ulaşmakta Turkcellin sektördeki öncülüğü, başarısı ve katkısı yadsınamaz. ifadelerini kullandı.

Etkinlik kapsamında Turkcell, şirketlerin ihtiyaç ve sorunlarını yerinde dinleyip analiz ederek, onlara dijitalleşme yolculuğunda destek olmayı hedefliyor.

461 farklı şirketin takip ettiği etkinlikte, Endüstri 4.0, IoT, saha, üretim verimliliği, dijital dönüşüm ve sağlayacağı faydalar, dijital reklamcılık, güvenli e-ticaret, veri güvenliği konuları ele alınıyor.


Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber