EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

İş Bankası, kadın girişimcileri ARPC programına davet ediyor

Türkiye İş Bankası ve yatırım platformu Arya iş birliğinde düzenlenen Arya Retreat Pitching Challenge (ARPC) 2019a başvurular başladı

Eklenme:12.02.2019 / 12:09          Güncelleme:12.02.2019 / 12:09

İSTANBUL (AA) - Türkiye İş Bankası ve yatırım platformu Arya iş birliğinde düzenlenen Arya Retreat Pitching Challenge (ARPC) 2019a başvurular başladı.

İş Bankasından yapılan açıklamaya göre, banka ve Arya, kadın girişimciliğinin desteklenmesi amacıyla geçen yıl başlattıkları iş birliğini bu yıl da sürdürüyor.

Bu kapsamda İş Bankası, kadın girişimcilerin gelişimine katkı sağlayacak Arya İş Atölyeleri eğitim serisi ile dünyanın farklı ülkelerinden gelen yatırımcılara, özel hızlandırma programından seçilen girişimcilerin sunum yaptığı ve başarılı olan girişimcilerin ödüllendirildiği ARPC etkinliğine destek verecek.

İş Bankasının ana sponsorluğunda, Türkiyenin ilk kadın odaklı yatırım platformu Aryanın bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği etkinliğe başvurular başladı. Son başvuru tarihi 1 Mart olan programa katılmak isteyen kadın girişimcilerin en az 2 yıldır faaliyet gösteren bir işletmeye ve ciroya sahip olması gerekiyor.

30 Mart-4 Mayısta gerçekleştirilecek programa katılmaya hak kazananlar, 18 Martta aryawomen.com internet sitesinde açıklanacak.

Programa katılacak kadın girişimciler, 6 hafta boyunca alacakları eğitimin yanı sıra birebir danışmanlık, koçluk ve tanıtım desteği gibi olanaklardan da faydalanacak.

Kadın girişimciler, program boyunca yatırımcılarla yapacakları görüşmeler ile işletmelerini daha iyi tanıtma ve faaliyet alanlarını genişletme imkanına da sahip olacak. Eğitimin ardından 11 Mayıs’ta yapılacak yarı final ile katılımcılardan 10u faaliyetlerini yatırımcılara sunacak.

Her yıl en az bir ARPCli girişimcinin yatırım aldığı etkinlikte birinci olan kadın girişimciye 20 bin TLlik para ödülü verilecek. Seçilen diğer şirketler de sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak. Ayrıca, İş Bankası da dereceye giren girişimlere iş birliği imkanı sunacak.


Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber