EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Nero Endüstrinin başarı karnesi

Türkiyenin kara, deniz ve hava platformları alt sistemlerinin tasarımı, üretimi ve kalifikasyonu alanlarında faaliyet gösteren Nero Endüstri AŞnin geçen yıl yaklaşık 6 bin sistem teslimatıyla kendi rekorunu kırdığı bildirildi

Eklenme:18.02.2019 / 13:59          Güncelleme:18.02.2019 / 13:59

ANKARA (AA) - Türkiyenin kara, deniz ve hava platformları alt sistemlerinin tasarımı, üretimi ve kalifikasyonu alanlarında faaliyet gösteren Nero Endüstri AŞnin geçen yıl yaklaşık 6 bin sistem teslimatıyla kendi rekorunu kırdığı bildirildi.

Nero Endüstri AŞden yapılan açıklamada, yerli tasarım ve çözümleriyle güç sistemleri, yangın söndürme ve infilak bastırma sistemleri, kimyasal, biyolojik, radyoaktif ve nükleer (KBRN) filtrasyon sistemleri konularında üretim yapan firmanın yaklaşık 6 bin sistem teslimatıyla geçen yıl kendi rekorunu kırdığı ifade edildi.

Açıklamada, teslimat yapılan ülkeler arasında Kanada, ABD, Ukrayna, Tayland, Almanyanın, firmalar arasında BMC, FNSS, ASELSAN, DND, ROSHELin de bulunduğu vurgulandı.

ARMA güç sistem çözümlerinden 2 bin 500, ARES infilak bastırma sistemlerinden 500, MARS KBRN filtrasyon ve algılama sistemlerinden 500 adet ürün teslimatının yapıldığına dikkat çekilen açıklamada, sistemlerin Kirpi ve Vuranın da aralarında olduğu farklı platformlara monte edildiği belirtildi.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Nero Endüstri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Alican Ökçün, başarılarının tesadüf olmadığına işaret ederek, Ürünlerimizin her biri, üstün özellikleriyle alanında kendisini ispat etmiş durumda. Bu nitelikleri, ürünlerimizin, dünya genelindeki birbirine rakip firmalar tarafından da tercih edilmesini sağlıyor. ifadelerini kullandı.

Ökçün, ürün ailesine yeni çözümler eklemeyi ve yurt dışında açtıkları şubelerle hizmet verdikleri ülkelerin yerel çözümtağı haline gelmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber