EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Biz sadece Marmarisi güzelleştirip değiştirmeyeceğiz

Cumhur İttifakı Marmaris Belediye Başkan adayı Serkan Yazıcı, Biz sadece Marmarisi güzelleştirip değiştirmeyeceğizdedi

Eklenme:20.02.2019 / 13:09          Güncelleme:20.02.2019 / 13:09

MUĞLA (AA) - Cumhur İttifakı Marmaris Belediye Başkan adayı Serkan Yazıcı, Biz sadece Marmarisi güzelleştirip değiştirmeyeceğizdedi.

Yazıcı, Marmarisin en çok nüfusa sahip mahallesi Armutalanda seçim irtibat ofisi açtı. Açılışa, AK Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen, MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, partililer ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Yazıcı, seçim irtibat bürosunu açılışında, gece gündüz Marmarise Borcumu nasıl öderim? diye kendine sorduğunu, millete olan borcunu ödemek için daha çok çalıştığını söyledi.

Marmaristen Türkiyeye seslenmek istediğini belirten Yazıcı, Biz sadece Marmarisi güzelleştirip değiştirmeyeceğiz. Burasını bir balıkçı kasabasına, eski örf ve adetlerin yaşandığı, sağlığın dağıtıldığı bir kasaba hayalimiz var. Türkiye’ye beraberce nasıl hoşgörü içerisinde yaşanabilir bunu öğreteceğiz. Birinci öncelikli hedeflerimiz arasında bu var. İhtiyaç olan bütün yatırımları getireceğiz buraya. Doğayı daha fazla yeşillendireceğiz. Turizme hizmet edeceğiz çok güzel hayallerimiz var.

Yazıcı, bundan sonra ideolojinin değil, projelerin yarışması gerektiğini kaydetti.

Marmaris Öğretmenevinde İlçedeki okulların okul meclislerinin temsilcisi öğrencilerle bir araya gelen Yazıcı, öğrencilerin beklentilerini dinledi.

Öğrencilerin sorularını cevaplayan Yazıcı, sanata ve sanatçılara değer vereceklerini belirterek, Çocuk ve gençler meclisi kuracağız. Burada sizlerin fikirlerini gerçeğe dönüştüreceğiz. dedi.

Yazıcı, özel bir hastaneyi, Marmaris Orman İşletme Müdürlüğünü, Marmaris Eğitim Bir-Sen Sendikasını ve Türk Eğitim Sendikasını ziyaret ederek, üyelerle sohbet etti.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber