EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

En güzel anket aslında sokakta vatandaşımızın bize karşı olan ilgisi

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, sokakta kendilerine çok güzel bir teveccüh olduğunu belirterek, En güzel anket aslında sokakta vatandaşımızın bize karşı olan ilgisi, teveccühü

Eklenme:14.03.2019 / 18:46          Güncelleme:14.03.2019 / 18:46

AYDIN (AA) - Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, sokakta kendilerine çok güzel bir teveccüh olduğunu belirterek, En güzel anket aslında sokakta vatandaşımızın bize karşı olan ilgisi, teveccühü. Bu güzellik, teveccühün sandığa yansıyacağına inanıyorum. dedi.

Savaş, seçim çalışmalarını sürdüğü kent merkezinde gazetecilere yaptığı açıklamada, yerel seçimlerde son düzlüğe girildiğini söyledi.

Vatandaşlara projelerini anlattıklarını aktaran Savaş, Vatandaşlarımıza dokunuyor sohbet ediyoruz. Hakikaten sokakta çok güzel bir teveccüh var, en güzel anket aslında sokakta vatandaşımızın bize karşı olan ilgisi, teveccühü. Bu güzellik, teveccühün sandığa yansıyacağına inanıyorum. dedi.

Aydında nisan ayından itibaren yeni bir başlangıcın olacağına dikkati çeken Savaş, şöyle konuştu:

Bu başlangıç hizmetle tanışma olacak ve Aydın vilayeti 17 ilçesiyle o büyükşehir yönetimi altında son 5 yılda kayıp yılları yaşadı. Bu kayıp yılları biz kısa sürede telafi edeceğiz, hizmet dönemi başlayacak. Aydınımızı yaşanabilir bir şehir yapacağız ve bu kendi kendine yeten aş ve iş problemlerini çözmüş bir il olacak. Bu il büyük potansiyelini çok iyi bir şekilde değerlendiren rekabet edebilen gelişen, büyüyen, zenginleşen Türkiyeden daha fazla pay alan jeotermali tarımla, turizmle buluşturabilen bir il olma yolunda hızla ilerleyecek.

Son günlerde büyükşehirde telaş başladı. Biz büyükşehire gelince çalışan arkadaşlarımızı işten çıkartacağımız yönünde yalan dolan bir takım haberleri sürekli dolaştırıyorlar. Biz şunu söyledik bu güne kadar hiç kimsenin ekmeğiyle oynamadık, bundan sonra da oynamayız. İşinin başında olan dürüst çalışan sorumluluk sahibi kardeşlerimizle beraber yolumuza sonuna kadar devam ederiz ve işçi kardeşimizin de ne hakkı varsa özlük ve mali hakkı olarak fazla mesai ücreti olarak ne varsa bunları da vereceğiz. Ayrıca mayıs ayından itibaren de sendikal haklarını da o anayasamızın temel sendikal haklarını davulla zurnayla vereceğiz.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber