EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

MHP ve AK Partiye oy veren seçmen de kardeşimizdir

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakına yönelik nitelendirmelere tepki göstererek, Şunu net bir şekilde söylüyorum, MHP ve AK Partiye oy veren seçmen de bizim canımızdır, kanımızdır, kardeşimizdir

Eklenme:14.03.2019 / 19:11          Güncelleme:14.03.2019 / 19:11

MANİSA (AA) - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakına yönelik nitelendirmelere tepki göstererek, Şunu net bir şekilde söylüyorum, MHP ve AK Partiye oy veren seçmen de bizim canımızdır, kanımızdır, kardeşimizdir. Onun için kem söz sahibine aittir deyip, gülüp geçeceksiniz. dedi.

Partisinin Manisa programı kapsamında Salihli ilçesini ziyaret eden Akşener, Kurudere Caddesinde seçim otobüsünün üzerinden vatandaşlara seslendi.

Akşener, yerel seçimlerde olumlu birtamda rekabet etmek istediklerini belirterek, Ancak bize hoş olmayan isimler takıyorlar. Biz adaylarımız için sizin teveccühünüzü istemek, sizi ikna etmek için buradayız. Şunu net bir şekilde söylüyorum, MHP ve AK Partiye oy veren seçmen de bizim canımızdır, kanımızdır, kardeşimizdir. Onun için kem söz sahibine aittir deyip, gülüp geçeceksiniz ama neden böyle yapıyorlar ve kocaman kocaman konuşuyorlar. Çünkü mutfak yanıyor da ondan. diye konuştu.

Salihli ziyaretinin ardından Sarıgöl ilçesine geçen Akşener, Cumhuriyet Meydanındaki konuşmasına üzüm üreticilerini selamlayarak başladı, ilçedeki bağların jeotermal enerji santrallerinin tehdidi altında olduğunu öne sürerek, üzüm üreticilerinin sorunlarını çözeceğini söyledi.

Yerel seçimlere kısa bir süre kaldığını anımsatan Akşener, şunları kaydetti:

Sanki yerel seçimlere değil, Allah Allah nidalarıyla savaşa gidiyoruz. Tepedekilerin diline aldanmayın. Belediye seçimlerinde ne Tayyip Bey ne Meral Hanım ne Kemal Bey ne de Devlet Bey tartılacak. Belediye seçimlerinde Emrah tartılır, Orkun tartılır. Siz döner bakarsınız, hangisi bize daha çok hizmet eder, hangisi hırsızlık yapmaz, hakka hukuka riayet eder, kul hakkını yemez, hangisinin projesi daha iyidir. Düşünür karar verir, oyunuzu atar, ertesi gün işinize gücünüze devam edersiniz.

Program kapsamında Alaşehir ilçesine de giden Akşener, Sümer Oral Caddesinde kurulan platformda partililere hitap etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluna kendilerine desteği için teşekkür eden Akşener, konuşmasını şöyle sürdürdü:

Bizim başımıza gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi. Bizi seçimlere sokmak istemediler, ben kendisinden 15 milletvekili istedim. Sağ olsun destek oldu ve bugünlere geldik. Sonra yerel seçimlere doğru gittik. Onlar Cumhur İttifakını kurdular, başarılar diledik, ağzımızdan küçücük bir çirkin söz çıkmadı. Biz de Millet İttifakını yeniden kurduk CHP ile. Bir baktık, terörist olmuşuz, illet dediler, zillet dediler. Çok ayıp, zillet aşağılık insan demektir. Hepimize bunu dediler.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber