EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Serkan Yazıcı Marmarisi değer üretim merkezi haline getirmiş

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Serkan Yazıcının projelerine baktığınız zaman, Marmarisi Muğlanın ilçeleri arasında öne çıkaran değil, Türkiye içinde yarıştıran değil, dünya ile yarıştıracak bir vizyonla yapılmış bütün bunlar

Eklenme:15.03.2019 / 17:15          Güncelleme:15.03.2019 / 17:15

MUĞLA (AA) - AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Serkan Yazıcının projelerine baktığınız zaman, Marmarisi Muğlanın ilçeleri arasında öne çıkaran değil, Türkiye içinde yarıştıran değil, dünya ile yarıştıracak bir vizyonla yapılmış bütün bunlar. dedi.

Çelik, Cumhur İttifakı AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcının Atatürk Anıtı Meydanında bulunan seçim tırında, projeler hakkında detaylı bilgi aldı.

Projelerin mimari çizimlerini ve görsellerini inceleyen Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın yerel seçimler için açıkladığı manifestodaki sadece rant üreten değil, değer üreten şehirlerden bahsettiğini gördüğü, projelerin manifestonun tam karşılığı olduğunu söyledi.

Serkan Yazıcının projelerinin sanat ve spor değeri üretebileceğini belirten Çelik, Bu projeler Marmarisi kendi etrafındaki bölgelerle kaynaştırabilecek bir değer üretim merkezi haline getirmiş. Serkan Yazıcı Marmarisi değer üretim merkezi haline getirmiş. Yazıcının projelerine baktığınız zaman Marmarisi Muğlanın ilçeleri arasında öne çıkaran değil, Türkiye içinde yarıştıran değil, dünya ile yarıştıracak bir vizyonla yapılmış bütün bunlar. diye konuştu.

Marmaristeki insanın hayat kalitesini artıran projeleri izlediğini vurgulayan Çelik, Serkan Yazıcı başkan olduğu zaman, Marmarisi, hızlı, doğru yönde hayat kalitesini ve ekonomisini yükseltecek dönüşümlerin beklediğini dile getirdi.

Çelik ve beraberindekiler daha sonra Marmaris Çukurovalılar Derneğini ziyaret ederek üyelere yaptığı konuşmada, belediyelerin yapması gereken hizmetleri yapmanın kolay olduğunu, şehirlerin artık daha fazlasını istediğini ve beklediğini kaydetti.

Çelik, şehirlerin üstündeki insanların, çocukların umutlu ve donanımlı geleceği olması gerektiğine dikkati çekerek, Bunun için de spor ve sanat alanları oluşturulmalı. Bunları yapacak aday Serkan Yazıcı. Serkan Yazıcı Cumhurbaşkanımız tarafından Marmarise verdiği önem gereği, Marmaris için özel olarak seçildi, biliyorsunuz. Serkan Yazıcının belediye başkanlığına ihtiyacı yok. Önemli olan buraya katkı sağlayacak bir arkadaşımız olması. Kendisi buraya aşık, burayı çok seviyor. değerlendirmesinde bulundu.

Adanalıların misafirperver olduğunu anlatan Çelik, Serkan başkanı size emanet ediyorum. Marmarisin tarihini değiştirmenin vakti gelmiştir diye düşünüyorum. ifadelerini kullandı.

Çelik, buradaki konuşmasının ardından öğretmenlerle buluşmak üzere Bodrum ilçesine hareket etti.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber