EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Dostlarınızla bu seçim sebebiyle ters düşmeyin

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Sakın ola ki dostlarınızla, komşularınızla ve arkadaşlarınızla bu seçim sebebiyle ters düşmeyin, düşman olmayın, kardeşlik ilişkilerinizi bozmayın

Eklenme:15.03.2019 / 18:25          Güncelleme:15.03.2019 / 18:25

MANİSA (AA) - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Sakın ola ki dostlarınızla, komşularınızla ve arkadaşlarınızla bu seçim sebebiyle ters düşmeyin, düşman olmayın, kardeşlik ilişkilerinizi bozmayın. Bir belediye başkanı seçeceksiniz, beğenmezseniz 5 sene sonra değiştirebilirsiniz. dedi.

Manisa programının ikinci gününde Gördes ilçesine gelen Akşener, Makbule Hanım Meydanında, seçim otobüsünün üzerinden ilçe sakinlerine hitap etti.

Millet İttifakının Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Adayı Orkun Şıktaşlının seçilmesi halinde çiftçiler için Tarım AŞ adı altında bir projesi olduğunu anlatan Akşener, Şıktaşlının yerel üreticiden tüketiciye uzanan bir sistem kuracağını dile getirdi.

Akşener, Bu şirketle çiftçinin ürünlerini değerinde alıp, sizi birilerine, yani batakçılara muhtaç etmeden, Türkiyenin her yerinde satılacak bir zincir kuracak. Su fiyatlarını da yüzde 40 indirecek. Sonuç itibarıyla bu seçimlerde iktidara bir ihtar verin ki ekonomik manada bazı konular düzelsin, akılları başına gelsin. diye konuştu.

Daha sonra Demirci ilçesine geçen Akşener, yol üzerindeki Güneşli Mahallesinde aracını durdurarak, mahalle kahvehanesinde köylülerle çay içti.

Akşener, Demirci Cumhuriyet Meydanında partililere hitabında, seçimleri dostluk içinde geçirmelerini tavsiye ederek, Sakın ola ki dostlarınızla, komşularınızla ve arkadaşlarınızla bu seçim sebebiyle ters düşmeyin, düşman olmayın, kardeşlik ilişkilerinizi bozmayın. Bir belediye başkanı seçeceksiniz, beğenmezseniz 5 sene sonra değiştirebilirsiniz. Seçmenin bayramıdır seçimler. ifadesini kullandı.

Kendilerine oy versin ya da vermesin her seçmeni kucaklamak istediklerini anlatan Akşener, Cumhur İttifakı diye bir ittifak var. Cumhur İttifakına oy veren MHP ve AK Partili seçmenler de hepsi benim can kardeşimdir, kan kardeşimdir. CHPye, İYİ Partiye, Demokrat Partiye ve Saadet Partisine oy veren seçmen de benim can ciğer kardeşimdir. değerlendirmesinde bulundu.

Seçmenlerin, iktidar partisini kulağını çekmek suretiyle uyarması gerektiğini söyleyen Akşener, şunları kaydetti:

Bu iktidarın kulağını bir çekin, bu kulak çekildiği zaman hepinizin gözünün içine bakacak bir anlayış gelecek. Şua seçmenin kıymetiharbiyesi yok, ceketimi asar, seçilirim anlayışı var. Ama kulak çekilirse seçmen yeniden velinimet olacak, emekli hak ettiği zammı alacak, işsizlere umut doğacak.

Köprübaşı ilçesinde de Cumhuriyet Meydanında konuşan Akşener, Millet İttifakının İlçe Belediye Başkan Adayı Fatih Taşlı ile Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlıya destek istedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber