EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

SABAHA- Omurgasına takılan vidayla sağlığına kavuştu

Bel fıtığı şikayeti nedeniyle daha önce iki kez ameliyat masasına yatmasına ve hastane hastane dolaşmasına rağmen hastalığına çare bulamayan Cüneyt Şahan, Soma Devlet Hastanesinde lomber stabilizasyon (omurgaya vida takılması) ameliyatı ile sağlığına kavuştu

Eklenme:14.04.2019 / 06:37          Güncelleme:14.04.2019 / 06:37

MANİSA (AA) - Bel fıtığı şikayeti nedeniyle daha önce iki kez ameliyat masasına yatmasına ve hastane hastane dolaşmasına rağmen hastalığına çare bulamayan Cüneyt Şahan, Soma Devlet Hastanesinde lomber stabilizasyon (omurgaya vida takılması) ameliyatı ile sağlığına kavuştu.

Manisada 6 ay önce bel fıtığı şikayetiyle özel bir hastaneye başvuran 38 yaşındaki Şahanın rahatsızlığı, burada geçirdiği operasyondan bir süre sonra nüks etti.

Aynı hastanede bu kez Lomber stabilizasyon operasyonu önerilen Şahan, ikinci defa ameliyat masasına yattı. Operasyonda anestezi yapılamadığı gerekçesiyle ameliyatı yarım kalan Şahan, daha sonra taburcu edilerek Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesine yönlendirildi.

Burada operasyon için ileri bir tarih verilen Şahan, şiddetli ağrıları nedeniyle uzun süre bekleyemeyeceğini belirterek, kentteki diğer hastanelere başvurdu.

Diğer hastanelerden de sonuç alamayan Şahan, son olarak Soma Devlet Hastanesine gitti. Burada Beyin ve Sinir Cerrahisi Servisinde görevli uzman doktor Hakan Demirci tarafından muayene edilen Şahana lomber stabilizasyon ameliyatı yapıldı.

Sağlığına kavuşan Şahan, hastane yetkililerine teşekkür etti.

Soma Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ali Osman Çağlayan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Hastanemiz beyin ve sinir cerrahisi doktorumuz Hakan Demirciye başvuran hastamızın hastanemizde belinden uyuşturularak stabilizasyon ameliyatı başarılı bir şekilde yapıldı ve hastamız sağlığına kavuştu. Amacımız halkımızın da desteğiyle hastanemizin rolü gereği tüm hizmetlerin şehrimizde sunulması ve hastalarımızın başka yerlerde şifa aramak zorunda kalmamasıdır. Emeği geçen herkese teşekkür eder başarılar dilerim. ifadelerini kullandı.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber