EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Doğa Sigorta Everest Otizm Spor Kulübü öğrencilerini ağırladı

Everest Otizm Spor Kulübü öğrencileri, 13 Nisan Cumartesi günü, Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşen Galatasaray Doğa Sigorta & Adatıp Sakarya BŞB maçının misafiri oldu

Eklenme:15.04.2019 / 15:17          Güncelleme:15.04.2019 / 15:17

İSTANBUL (AA) - Everest Otizm Spor Kulübü öğrencileri, 13 Nisan Cumartesi günü, Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşen Galatasaray Doğa Sigorta & Adatıp Sakarya BŞB maçının misafiri oldu.

Doğa Sigorta açıklamasına göre, spor, müzik, sosyalleşme, özel eğitim, yaşam liderliği gibi geniş bir yelpazede eğitimlerini gerçekleştiren Everest Otizm Spor Kulübü; eğitmenlerinin ve öğrencilerin katılımıyla kendileri için ayrılan locadan maçı takip etti. Everest Otizm Spor Kulübü tarafından hazırlanan çiçek ve plaket, Doğa Sigorta Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler’e takdim edildi. Seda Güler, ilerideki günlerde çocuklarla birlikte Galatasaray Doğa Sigorta’nın antrenmanının da ziyaret edileceği, oyuncularla çocukların bir araya geleceği müjdesini de verdi.


Otizimli bireylerin, toplumun bir parçası olduklarının bir kez daha hatırlandığı ve farkındalığın önemine değinildiği bu günde, Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı Şube Menajeri Sayın Ömer Yalçınkaya da çocukları yalnız bırakmadı. Eğitmenler ve öğrenciler ile maçı takip eden Yalçınkaya, misafirler ile sohbet edip bol bol fotoğraf çektirdi.


Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, geçen yıl, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Spor Kulübü ile amatör branşlar için imzalamış olduğu sponsorluk anlaşması ile de; spora verdiği desteği ve gençlere daha iyi bir gelecek sunma arzusunu her fırsatta vurgulayan Doğa Sigorta, projelerine bu yönde devam ediyor. Daha güçlü ve mutlu toplumların spor ile elde edilebileceğine inanan şirket; gençlerin sporu sevmesi için her türlü desteği önümüzdeki günlerde de vermeye devam edecek.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber