EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

QNB Finansbank, üniversitelilerin en çok çalışmak istediği banka oldu

QNB Finansbank, En Gözde Şirketler Araştırmasında üniversite öğrencilerinin en çok çalışmak istediği banka oldu

Eklenme:16.04.2019 / 06:37          Güncelleme:16.04.2019 / 06:37

İSTANBUL (AA) - QNB Finansbank, En Gözde Şirketler Araştırmasında üniversite öğrencilerinin en çok çalışmak istediği banka oldu.

QNB Finansbanktan yapılan açıklamaya göre, yeni yeteneklerin kazanılması, geliştirilmesi ve banka bünyesinde tutulması yoluyla bankanın sürdürülebilir bir gelişim içinde olmasını sağlamak amacıyla insan kaynakları politikasını şekillendiren QNB Finansbank, Realta Danışmanlık tarafından düzenlenen En Gözde Şirketler Araştırmasında üniversite öğrencilerinin en çok çalışmak istediği finans şirketleri arasında 4. kez zirvede yer aldı.

Bu yıl araştırmaya 113 üniversiteden yaklaşık 200 bin öğrenci katılım gösterdi. Araştırmada QNB Finansbank 2014, 2015 ve 2018 yıllarında da birincilik elde etmişti.


- Hedef kitlemizi doğru anladığımızın bir göstergesi


Açıklamada görüşlerine yer verilen QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Cenk Akıncılar, en çok çalışılmak istenen banka olmanın kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, Banka olarak, henüz aday aşamasında hedef kitlemizi tanımaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda da birincilik elde ettiğimiz En Gözde Şirketler Araştırması’nda 2019 yılında da üniversite öğrencileri arasında en çok çalışılmak istenen banka olduk. Bu da hedef kitlemizi doğru anladığımızın ve kendimizi ne kadar iyi tanıttığımızın bir göstergesi oldu. değerlendirmesinde bulundu.

QNB Finansbank’ta, üniversite öğrencilerinin kariyer tercihlerine yönelik araştırmalar yapılıyor ve sonuçlarına göre üniversite ve sosyal medya faaliyetleri gerçekleştiriliyor.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber