EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Ege Yapı’dan avantajlı kampanyalar

Ege Yapı, Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları projelerinde yüzde 50lik ödemenin teslimde yapılacağı, Kordon İstanbulda da peşinat ödemeden ev sahibi olma imkanı sunan kampanyaları ev sahibi olmak isteyenlerle buluşturdu

Eklenme:16.04.2019 / 06:56          Güncelleme:16.04.2019 / 06:56

İSTANBUL (AA) - Ege Yapı, Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları projelerinde yüzde 50lik ödemenin teslimde yapılacağı, Kordon İstanbulda da peşinat ödemeden ev sahibi olma imkanı sunan kampanyaları ev sahibi olmak isteyenlerle buluşturdu.

Ege Yapı açıklamasına göre, firma, Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları ile Kordon İstanbul projelerinde ev sahibi olmak isteyenlere farklı kampanyalar başlattı.

Kampanya kapsamında, Emlak Konut güvencesi ve Ege Yapı ayrıcalığıyla geliştirilen, Yedikule sahil hattında, karşısında Adalar, arkasında Yedikule Hisarı manzarasıyla dikkati çeken Cer İstanbul’da ve Çekmeköy’de hayata geçen, az katlı, yüzde 75 yeşil alanıyla çammanlarının yanında, müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşan ÇamlıYaka Konakları’nda ödemenin yarısı teslimde yapılabiliyor.

Yüzde 30u peşin alınan, yüzde 20sinin firma bünyesinde yüzde 1lik taksitler halinde ödenebileceği ve kalan yüzde 50nin de teslimde ödenebileceği kampanya kapsamında Cer İstanbulda minimum fiyat 1 milyon 463 bin TL ve ÇamlıYaka Konaklarında da minimum fiyat 1 milyon 634 bin TLden başlıyor.

Kampanya ile yüzde 50lik kısım için tüketicilere dilerlerse takas imkanı da sunuluyor. Projelerden ev sahibi olmak isteyenler teslimde sahip oldukları konutu Ege Yapı’ya takasa verebilecekleri gibi, teslimlerin yapılacağı 20 ay sonra kredi kullanabilme ya da nakit ödeyebilme imkanları da olabilecek.

- Kordon İstanbulda peşinat yok, kira garantisi var

Birinci etap satışlarının tamamlandığı ve 2. etap satışlarının devam ettiği Kordon İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenler peşinatsız, daire bedelinin yarısı için kredi kullanabilecekler.

Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları ile Kordon İstanbul projelerinde ev sahibi olmak isteyenlere farklı kampanyalar başlattı. Minimun daire fiyatının 499 bin TLden başladığı Kordon İstanbulda teslimden sonraki 3 yıl boyunca 1+0 ve 1+1 daireler için yıllık yüzde 7 getiri sağlayacak şekilde kira garantisi veriliyor. Kordon İstanbulda kira bedelleri 1+0 daireler için maksimum 2 bin 922 TL ve 1+1 daireler için de maksimum 4 bin 652 TL olarak belirlendi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber