EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Multinet Up marka kimliğini yeniliyor

Multinet, 20 yılını geride bırakırken, ekosistemindeki şirketlere faydalar sağlayan ürün ve hizmetlerinin marka kimliğini yeniliyor

Eklenme:16.04.2019 / 08:44          Güncelleme:16.04.2019 / 08:44

İSTANBUL (AA) - Multinet, 20 yılını geride bırakırken, ekosistemindeki şirketlere faydalar sağlayan ürün ve hizmetlerinin marka kimliğini yeniliyor.

Multinetin açıklamasına göre, kurulduğu 1999 yılında sadece yemek kartı firması olarak yola çıkan Multinet Up, bugün 2 milyon kart kullanıcısı, 40 bin üye iş yeri ve 27 bin kurumsal müşterisi ile tüm Türkiye’de paydaşlarına hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor.

Bu yıl, 20. yılını kutlayan Multinet Up, sunduğu çözümler, yarattığı teknolojik ve yenilikçi iş modelleri ile sektörde ilkleri gerçekleştirmiş olmanın gururunu taşıyor.

Açıklamada marka kimliğinin ve logonun yenilenmesine ilişkin görüşlerine yer verilen Multinet Up Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Erol, Multinet Upın 20 yıllık yolculuğunun her yılında değişerek kendisine daha büyük bir ekosistem yarattığını kaydetti.

Sektörün ilk mobil uygulaması MultiPay’i geliştirdiklerini ve QR ödemeyle mobil ödemeyi devreye aldıklarını anımsatan Erol, şunları kaydetti:

Sektörün ilk sadakat programı TatlıPara ile Multinet kullanıcılarının harcadıkça kazanmalarını sağladık. Şimdi de sektörde oyuncuların neler yapabileceğini, nerelere doğru gidebileceğini belirleyen öncü şirketimiz Multinet Up’ın 20. yılında kurumsal kimliğini baştan yarattık. Hem Multinet Up’ın hem de ekosistemimizdeki ürün ve hizmetlerimizin logolarını yenileyerek dinamik ve inovatif yüzümüzü daha iyi yansıtır hale getirdik.

Yeni marka kimliğimizle sektörde ilkleri gerçekleştiren, yenilikçilik, girişimcilik ve müşteri odaklılık değerleri üzerine kurulu bir ekosistemin altını çiziyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yeni ve yaratıcı iş modellerimizle rekabet gücümüzü artırıyor, kullanıcılarımıza fark yaratan avantajlar sunuyoruz. Yeni kimliğimizin getirdiği değişim ve enerjiyi ilgili tüm mecralarımıza yansıtacağız ve şirket içinde de yepyeni bir enerji ile çalışmaya devam edeceğiz.

- Sunulan hizmetlerin isimleri yenilendi


Yeni marka kimliğiyle birlikte Multinet Up bünyesinde sunulan hizmetlerin de isimleri ve hizmet anlayışı yenilendi. Buna göre, Restonet hizmeti Multinet, Petronet hizmeti MultiPetrol, Giftcard hizmeti MultiGift, Passnet hizmeti MultiPass, Otelnet hizmeti MultiTravel, Otomisyon hizmeti MultiVale olarak hizmet sunmaya devam edecek.

Multinet Up, baştan yarattığı yeni kimliği ile akıllı projeler ve süreçler gerçekleştirerek ekosistemine dahil olan kurumsal müşterilerinin, onların çalışanlarının, üye iş yerlerinin ve tedarikçilerin kazanmasını sağlamaya devam edecek.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber