EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Manisa Çalışan Gazeteciler Derneğinden Vali Denize ziyaret

Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Turgay Duyar ile beraberinde heyet, Manisa Valisi Ahmet Denizi ziyaret etti

Eklenme:20.04.2019 / 08:53          Güncelleme:20.04.2019 / 08:53

MANİSA (AA) - Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Turgay Duyar ile beraberinde heyet, Manisa Valisi Ahmet Denizi ziyaret etti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, dernek başkanı Duyar, Vali Denize kabulü dolayısıyla teşekkür ederek, yeni kurdukları derneğin amacı ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Duyar il genelindeki tüm gazetecilerin sorunlarıyla ilgileneceklerini dile getirerek, dernek faaliyetlerinin eğitim odaklı olacağını ifade etti.

Eğitim faaliyetleri kapsamında halk eğitim merkezleri ve belediyeler ile işbirliği yaparak gazetecilerin kişisel gelişimine katkı sunmak istediklerini anlatan Duyar, şunları kaydetti:

Meslektaşlarımızın gelişen çağın değişimlerine ayak uydurmaları için çeşitli kurs ve eğitimler gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Manisa ili genelinde kamu kurum ve kuruluşlarının basın ile ilgili birimlerinde çalışan arkadaşlarımıza yönelik halk eğitim merkezleri işbirliğiyle kurs ve eğitimler düzenleyeceğiz. Bu sayede meslektaşlarımıza daha kaliteli görsel ve bilgi notlarının servis edilmesiyle sırtlarındaki yükü hafifleteceğimize inanıyoruz.

Vali Deniz de yeni kurulan derneğin hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek, ziyaretleri nedeniyle Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği üyelerine teşekkür etti.

Ziyarette dernek yönetim kurulu üyeleri Soner Övümlü, Hasan Yiğen, Taner Tufan Savcı, Erkan Şimşek, Kamil Tekmen ve Burak Dalaslan da yer aldı.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber