EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Belediye Başkanları makam koltuğunu öğrencilere devretti

Eklenme:23.04.2019 / 09:08          Güncelleme:23.04.2019 / 09:08

İZMİR (AA) - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Belediye Başkanları makam koltuğunu öğrencilere devretti.

23 Nisan etkinlikleri kapsamında, Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, makamını Karaburun İlkokulu 4üncü sınıf öğrencisi İshak Acara bıraktı.

Belediye Başkanının makamını devralan İshak Acar, merkeze yakın bir futbol sahası yapılmasını ve okul arkadaşları için futbol topu istedi.

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makam koltuğunu 100. Yıl İlkokulu 4üncü sınıf öğrencisi Ada Aktaşa bıraktı.

Minik başkan ilk icraat olarak deve güreşlerini kaldırılması veaya harcanacak paranın maddi imkansızlıklar nedeniyle eğitimlerine devam edemeyen öğrencilere ve burslara harcanmasını istedi.

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Güzelyalı Ortaokulu öğrencisi Eliz Öztürke emanet etti.

Belediye Başkanının makamını devralan Eliz Öztürk, Konakın çocuk dostu bir ilçe olmasını isteyerek, okullara spor salonu ve kütüphane yapılması için talimat verdi.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında makamını Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulu 1. sınıf öğrencisi Masal Çakır Nura bıraktı.

Minik Başkan Masal Çakır Nur, Narlıderede çocuk meclisinin kurulmasını isteyerek, her projede çocukların da fikrinin alınmasını istedi.

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Bulgurca İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Melek Sarıkayaya devretti.

Makamı devralan Melek Sarıkaya, sokak hayvanlarına yönelik çalışmaların geciktirilmeden yapılması talimatına vererek, hayvanların korunması için gerekli çalışmaların yürütülmesini istedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber