EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

TEB, tedarikçilerini ödüllendirdi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bu yıl 9uncusunu düzenlediği TEB Tedarikçi Buluşması kapsamında altı tedarikçisine ödül verdi

Eklenme:24.04.2019 / 10:09          Güncelleme:24.04.2019 / 10:09

İSTANBUL (AA) - Türk Ekonomi Bankası (TEB), bu yıl 9uncusunu düzenlediği TEB Tedarikçi Buluşması kapsamında altı tedarikçisine ödül verdi.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, 9. TEB Tedarikçi Buluşması Ödül Töreninde, Tedarikçi Ödülü ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere iki kategoride dağıtılan ödüller, TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Aşkın Dolaştır tarafından sahiplerine verildi.

Bu yıl tedarikçi ödülüne Data Market Bilgi Hizmetleri, İnvictus Bilişim Güvenlik Hizmetleri, Medyaevi İletişim Danışmanlığı ve Uygulamaları, jüri özel ödülüne ise Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri, Ingenico Ödeme Sistem Çözümleri, Marmara Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret şirketleri layık görüldü.

Etkinlik kapsamında ayrıca, TEB Yatırım Araştırma Direktörü Işık Ökte Türkiye ve Dünya Piyasalarındaki Gelişmeler ve Kredi Kayıt Bürosu Genel Müdürü Kasım Akdeniz E-Teminat Mektubu başlıkları altında sunum yaptı.

Sunumların ardından ana ve paralel oturumlar düzenlenirken, etkinliğin son bölümünde Prof.Dr. Özgür Demirtaş, Ekonomi, Bilim, Gelecek ve Siz! konulu bir konuşma gerçekleştirdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TEB Tedarik Direktörü Arda Polat, 8 yıl boyunca kesintisiz olarak tedarikçilerle bir araya geldikleri bu etkinliği düzenlediklerini bildirdi.

Bugüne kadarki buluşmalarda tüm alanlarda hizmet sunan 80 tedarikçiye 99 ödül verdiklerini aktaran Polat, Bugün yine tedarikçilerimize ödül verecek olmanın heyecanını yaşarken, geçmiş yıllarda ödül alan tedarikçilerimize tekrar teşekkür etmek istiyorum. ifadesini kullandı.

Polat, TEB olarak endüstriyel standartlarda bir satın alma yönetimi hedeflediklerini belirterek, şunları kaydetti:

Bu hedefimize uygun birganizasyon yapımız var. Görevler ayrılığı ilkesine göre oluşturduğumuzganizasyonumuzla risk kontrol noktaları dahil edilmiş uçtan uça kağıtsız birtamda süreçlerimizi yönetiyoruz. Bunu yaparken iç ve dış denetimlerle de süreçlerin kontrolünü sağlıyoruz. Bu sayede temel değerlerimiz olan şeffaflık, saygınlık ve güvenilirliği teminat altına almış oluyoruz.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber